SR 18 – Trnava 0:2 (kon.) | Prievidza – Senica 2:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Bardejov 1:4 (kon.)
Topoľčany – Lipt. Mikuláš 6:5 (po s.n.) | Detva – Prešov 4:3 (1:0 po s.n.) | Pov. Bystrica – Michalovce 1:3 (kon.)
po s.n.
HC Topoľčany
6:5 (1:3, 3:1, 1:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Pátek 20.09.2013, 17:301. liga (SR)

Koniec zápasu. (20:05:04)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Topoľčany, po tom, čo sa presadil PETER HURTAJ.

Hosťujúci Kuric ale medzi nohy prekonáva Hippíka a tak idú hostia, ak dajú vyhrali.

V zápätí nedal ani Hráčik a tak pokračujeme ďalej.

Poliaček netrafil bránu.

V zápätí ale Varga dáva ponad vyrážačku hosťujúceho brankára gól.

Začínajú hostia, no Bartík nedokázal prekonať Hippíka medzi nohy.

Samostatné nájazdy začínajú.

Skončilo sa nám aj predĺženie, o malú chvíľu sa začnú trestné strieľania.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:31
    Varga nahodil puk z rohu hosťujúcej tretiny a brankár prerušuje hru.

64:11
    Prebieha nám posledná minúta predĺženia.

63:47
    Gráčikovi nevyšla celkom úplne strela spoza hráča, no Palko radšej puk pridržal.

62:55
    V predĺžení sme nevideli ešte takmer žiadnu strelu na bránu, ak nerátam pár nahodený spoza modrej čiary.

62:24
    Hra ja prerušená po tom, čo ani jednému z tímov sa príliš nechcelo hrať a puk bol zalahnutý pri mantinely.

62:00
    V predĺžení sledujeme veľmi vyrovnaný hokej z minimom šancí na oboch stranách.

61:11
    Domáci opäť v útoku. Mikuláš už evidentne odišiel po kondičnej stránke. Drahovského strela od modrej čiary je veľmi nepresná.

60:01
    Začalo predĺženie.

60:00
    Tretia tretina skončila.

58:59
    Niník vystihol rozohrávku súpera, no jeho tvrdá strela príklepom z medzi kruhov trafil Palka do výstroje.

Tomáš Fiala

Branky a nahrávky: 15. Mihálik (Varga), 29. Kľačanský (Mar. Mihálik), 30. Hurtaj (Gráčik, Niník), 38. Drahovský (Barčák), 57. Gráčik (Mihálik, Hurtaj), rozh. náj. Hurtaj – 3. Kuric (Špila, Janči), 6. Kuric (Bokroš, Leskovjanský), 13. Poliaček (Bartík, Mach), 28. Kuric, 42. Laco (Marcinko)

HC Topoľčany: Hippík- Guričan, Gráčik, Hurtaj, Káčer, Niník- Barčák, Bystričan, Kutňansky, Mar. Mihálik, Varga- Drahovský, Kasana, Mar. Mihálik, Kľačanský, Tvrdík- Behan, Laššo, Šimurka, D. Mihálik
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko- Bakoš, Bokroš, Kuric, Leskovjanský, Špila- Bača, Bartík, Mach, Nitriansky, Poliaček- Janči, Laco, Macinko, Matejka, Mezovský- Čáni, Haščák, Sajko