Skalica – Trenčín 6:1 (kon.) | Poprad – Martin 4:2 (kon.) | Piešťany – Žilina 1:4 (kon.)
Zvolen – Banská Bystrica 1:2 (kon.) | Košice – Nitra 2:1 (kon.)
HK Skalica
6:1 (3:1, 1:0, 2:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Pátek 20.09.2013, 17:00 • ZŠ Skalica • Tipos Extraliga (SR)

Stretnutie sa končí, Skalica vyhrala doma presvedčivo nad Trenčínom 6:1. My Vám ďakujeme za pozornosť a tešíme sa nabudúce. (19:14:16)

60:00

59:00
    Posledná minúta tretej tretiny a aj zápasu.

57:03
    Pozník v rohu takmer fauloval, rozhodca situáciu pustil. Stretnutie sa viac-menej dohráva, o víťazovi je dávno rozhodnuté.

56:19
    Vylúčenie domácich – Barák – dve minúty za sekanie.

55:41
    Skalica dala gól!
    Ďalšia rana pre Trenčín, kapitán MIROSLAV LAŽO z medzikružia nekompromisne zvyšuje na 6:1. Asistencie: Miroslav Preisinger, David Stieler.

54:00
    Dnešné stretnutie sleduje 1385 divákov.

52:13
    Je rozhodnuté, TIBOR KUTÁLEK išiel sám na prázdnu bránu a toto jednoducho nemohol zahodiť. Asistencie: Michal Šátek, Lukáš Kozák.

52:00
    Napokon sa jednalo o vzájomné vylúčenie. Lipovský za podrazenie, Tomáš Klíma za seknutie. Pokračujeme teda v hre 6 na 4.

51:56
    Tak napokon to bol Lipovský, ktorý podrazil Petra Kalusa. Uvidíme, ako rozhodcovia vyriešia situáciu.

51:56
    Pred bránou bol hákovaný jeden z Trenčanov, bude sa vylučovať!

51:30
    Strela z ľavého kruhu zrazená, pálil Lintner. Trenčín tlačí.

51:08
    Lašák je opäť na striedačke, Trenčín v šestici.

50:56
    Ďalšie vylúčenie na domácej strane. Na trestnú odišiel Školiak za hákovanie.

50:10
    Trška je späť v hre, Trenčania nedokázali presilovku využiť. Do brány sa vrátil Lašák.

48:57
    Zaujímavý krok, do konca tretej tretiny ostáva ešte jedenásť minút. Každopádne, hostia hrajú so šiestimi hráčmi na ľade.