Zlín B – Hlučín 2:3 (kon.) | Kroměříž – Mikulovice 0:1 (kon.) | HFK Olomouc – Opava 0:1 (kon.)
1. HFK Olomouc
0:1 (0:1)
Slezský FC Opava
Sobota 21.09.2013, 16:00 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga

89
    Zápas skončil pro hostujícího útočníka Nekudu, místo kterého si zahraje Bartozel.

84
    Střídání na obou stranách. Místo domácího kapitána Dadáka bude hrát Kršák. Na straně Opavy utkání skončilo pro Skřehota, kterého na poslední minuty nahradí Swiech.

82
    Třetí střídání na straně hanáckého celku. Místo Matysky si zahraje Pezzotti.

75
    Trenér Baranek posílá na hřiště nového hráče. Jurečka nahradí spoluhráče Komendu.

66
    Domácí trenér připravil druhé střídání. Hrací plochu opustil Bernard, řady Holických posilní Dupkala.

61
    První střídání na straně hostů. Sedláčka nahradí na poslední půl hodinu Wirth.

46
    Domácí fotbalisté do druhé půle posílají čerstvého hráče. Bednáře na hřišti nahradí Štěpánek.