Zlín B – Hlučín 2:3 (kon.) | Kroměříž – Mikulovice 0:1 (kon.) | HFK Olomouc – Opava 0:1 (kon.)
1. HFK Olomouc
0:1 (0:1)
Slezský FC Opava
Sobota 21.09.2013, 16:00 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga

90
    Hostující Metelka (OPA) obdržel žlutou kartu. Domácí mají jednu z posledních šancí.

89
    Zápas skončil pro hostujícího útočníka Nekudu, místo kterého si zahraje Bartozel.

84
    Střídání na obou stranách. Místo domácího kapitána Dadáka bude hrát Kršák. Na straně Opavy utkání skončilo pro Skřehota, kterého na poslední minuty nahradí Swiech.

83
    Nekuda měl na kopačce rozhodnutí, místo lobu ale zvolil přímou střelu, kterou míč poslal do brankáře Holice.

82
    Třetí střídání na straně hanáckého celku. Místo Matysky si zahraje Pezzotti.

81
    Kopecký propadl v souboji s Jurečkou, domácí zachránil až pohotový zákrok Šroma.

77
    Schaffartzik (OPA) si po odpískaném zákroku neodpustil pár slov k hlavnímu sudímu, který mu udělil následně žlutou kartu.

75
    Trenér Baranek posílá na hřiště nového hráče. Jurečka nahradí spoluhráče Komendu.

73
    Rychlá akce domácího týmu brankou neskončila. Dupkala si narazil s Korčiánem, naneštěstí pro jeho tým ale trefil jen nohy padajícího Hampela.

66
    Domácí trenér připravil druhé střídání. Hrací plochu opustil Bernard, řady Holických posilní Dupkala.

61
    První střídání na straně hostů. Sedláčka nahradí na poslední půl hodinu Wirth.

Dnešní utkání sleduje 358 diváků.

58
    Keresteš (OPA) je prvním hráčem, který si dnes prohlédl žlutou kartu.

53
    Po pohledné kombinaci domácího celku se mohlo podruhé v zápase měnit skóre. Žondrovi do jeho rány ale skočil obránce a odvrátil míč do bezpečí.

46
    Domácí fotbalisté do druhé půle posílají čerstvého hráče. Bednáře na hřišti nahradí Štěpánek.

45
    Opava právě vstřelila branku!
    Přestože fotbalisté hostujícího celku v první půli příliš povedených útoků nepředvedli, do kabin půjdou s jednobrankovým vedením v zádech. Ze standardní situace přiletěl míč do šestnáctky Hanáků, kde jej za záda brankáře uklidil ve skluzu JOSEF DVORNÍK.

12
    Korčián dostal míč přímo na nohu od hlavičkujícího soupeře, který si zřejmě neuvědomil, že poblíž stojí právě domácí útočník. Korčián poté vyzkoušel pozornost Hampela, který jeho pokus do středu branky zlikvidoval.