Písek – J. Hradec 4:0 (kon.) | Blansko – Polná 1:2 (kon.) | Líšeň – Rosice 2:0 (kon.)
SK Líšeň 2019
2:0 (0:0)
FC Slovan Rosice
Sobota 21.09.2013, 16:00 • SK Líšeň • Divize skupina D

90
    Zřejmě poslední střídání dnešního utkání využívají domácí. Na pár desítek sekund ještě na hřiště vbíhá Pavel Kúkol, jenž vystřídal Martina Noska.

87
    Autor druhé branky Ondřej Šidla je za potlesku domácích diváků vyprovázen ze hřiště. Do utkání ještě na posleních pár minutek vstupuje Michal Šudoma.

84
    Další střídání na domácí straně. Hřiště opouští Michal Mezník a na posledních pár minut si jde zahrát Radek Bohuslav.

82
    Také v dresu Líšně došlo ke změně. Odešel Kryštof Večeřa, přišel Marek Buc.

80
    Další snaha Rosic o vyrovnání. Ze hřiště odchází Lukáš Michna, novým hráčem je Filip Těžký.

74
    Trenér Rosic se snaží s výsledkem něco udělat a tak hosté střídají. Dohráno má dnes Richard Prinz, na hřiště nastupuje Michal Šenk.

65
    Také hosté z Rosic poprvé vystřídali. Tomáše Chlupa na trávníku nahradil Ivo Šauer.

59
    V téže minutě se rozhodl domácí trenér porvé vystřídat. Ze hřiště stahuje Adama Lysického a místo něj do hry posílá Jakuba Milotínského.