Chabarovsk – Lev 3:0 (kon.) | Vladivostok – HC Slovan 3:1 (kon.) | Novokuzněck – Riga 0:2 (kon.)
Novosibirsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | Magnitogorsk – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 3:1 (kon.)
Kazaň – Petrohrad 1:3 (kon.) | N.Novgorod – Mytišči 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 1:3 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
Severstal Čerepovec
Čtvrtek 03.10.2013, 17:00 • CSC "Ice Palace" Viťaz • KHL

58:39
    Čechov právě vstřelil branku!
    Viťaz rozhoduje toto utkání. Do prázdné brány se trefil MAXIM AFINOGENOV. Asistence: Alexandr Vasiljev, Jury Kokšarov.

58:13
    Štěpánek zůstává na střídačce. Hosté zkouší hru v šesti hráčích!

54:50
    Šance Čerepovce přichází, vyloučen domácí Igor Golovkov za zdržování hry, když vyhodil puk přes plexi sklo.

51:04
    Další vyloučení Čerepovce za podražení jde na trestnou lavici Jevgenij Kovyršin.

49:44
    Vyloučení na obou stranách. Za vzájemnou potyčku si jdou odpočinout domácí Sergej Rozin a hostující Vadim Berdnikov.

47:38
    Toto je studená sprcha pro hosty! Do třetí třetiny vstupovali ve vedení a běhen pěti minut už ztrácí na domácí jeden gól. Dnes druhý zásah si připisuje LOGAN PYETT. Asistence: Jury Kokšarov, Dinat Chafizullin.

42:37
    Na začátku třetí třetiny srovnává Viťaz zásluhou LOGANA PYEATTA. Asistence: Jury Kokšarov.

37:15
    Přesilovka Čerepovce trvala pouze chvíli, Niclas Andersen si jde rovněž odsedět dvě minuty za podražení.

36:56
    Další vyloučení domácích! Za podražení je vyloučen Igor Golokov, který dostává ještě 10 minut osobní trest za protesty.

33:21
    Další přesilovka pro hosty. Za sekání je vyloučen Maxim Mamin.

29:30
    Přesilovou hru si zahrají také hosté. Za podražení je vyloučen Dinat Chafizullin.

23:48
    První vyloučení dnešního zápasu. Za držení je vyloučen hostující Linus Videll.

12:05
    Popov nevyužil šanci zvýšit náskok svého týmů a neproměňuje trestné střílení!

12:05
    Trestné střílení pro Nikitu Popova z Čerepovce, kterého hákoval před Lisutinem domácí Sergej Topol.

10:01
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    V polovině první třetiny se do vedení dostává hostující klub. Vedení Čerepovci zajistil NIKOLAJ KAZAKOVCEV. Asistence: Alexandr Jevsejenkov, Pavel Dědunov.

Slavomír Jansa

Branky a nahrávky: 43. Pyett (Kokšarov), 48. Pyett (Chafizullin, Kokšarov), 59. Afinogenov (Vasiljev, Kokšarov) – 11. Kazakovcev (Dědunov, Jevsejenkov)

HC Viťaz Moskevská oblast: Lisutin (Ivanchyk) – Pyett, Chafizullin, Rozin, Mezei, Golovkov, Seleznjov, Tatalin – Afinogenov, Vasiljev, Kokšarov – Koroljov, Hennessy, Soloduchin – Rybakov, Makejev, Topol – Mamin, Kudreman, Poltorak, Belousov.
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (Artemjev) – Andersen, Kiselevič, Popov, Jevsejenkov, Stasenko, Čáslava, Sakarusov – Videll, Bušujev, Nikontsev – Berdnikov, Bumagin, Klimenko – Antipov, Kovyršin, Bučněvič – Dedunov, Monachov, Sakarusov, Fedosejev.

Rozhodčí: Karabanov, Naumov, Pavlov, Sivov.