SHK Hodonín – Orlová 6:2 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 1:5 (kon.)
Frýdek-M. – Břeclav 2:1 (po pr.) | Kolín – Klášterec nO 8:1 (kon.) | Žďár n/S – Jablonec n/N 4:2 (kon.)
Bílina – Klatovy 6:4 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 2:7 (kon.) | Kobra – Sokolov 4:2 (kon.)
Pelhřimov – Děčín 6:4 (kon.) | Milevsko – Vrchlabí 0:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Tábor 4:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 05.10.2013, 17:002. liga skupina Východ

48:29
    Petr Seidler (POR) 2 minuty za faul kolenem. Šance pro Zubry ke srovnání.

45:44
    Poruba má jedinečnou šanci si pojistit vedení v přesilovce. Petr Sakrajda (PŘE) 2 minuty za nedovolené bránění.

36:54
    Tentokrát už faul opět na Davida Šťastného je potrestán. Za katr už odjíždí Jiří Šindelář (POR)

33:51
    Zubři si moc dlouho přesilovku neužili. Blinka (PŘE) to přehnal s tvrdostí u mantinelu a jde si odpykat dvě minuty.

32:47
    Hokejisté Poruby hráli chvíli v šesti a rozhodčím to neuniklo. Trest za hostující lavičku odpyká Petr Seidler (POR)

21:54
    Za zákrok na Osinu je potrestán za faul kolenem dvěma minutami Jan Chaloupka (POR)

18:56
    Petr Seidler (POR) 2 minuty napadení.

12:08
    Výhodu přesilové hry budou mít hokejisté Poruby. Dvěma minutami za podražení je potrestán Tomáš Vlček (PŘE)

2:37
    Potrestán je Lukáš Prokop (POR) 2 minuty za hákování.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 10. Ditrich, 56. Sakrajda (Brančík, Ditrich) – 25. Chaloupka (Buček), 35. Seidler (Wolf), 58. Buček (Vaněk, Pavlačka)

HC ZUBR Přerov: Sklenář (Loučka) – Pala, Faltýnek, Vlček, Tomeček, Kudělka, Osina – D. Šťastný, Sedlák, Blinka – Brančík, Haloda, Ministr – Goiš, Kundrátek, Ditrich – Sakrajda, Kolář.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Gleich) – Wolf, Šindelář, Javín, Prokop, Slavík, Peslar – Videlka, Krayzel, Vaněk – Vrána, Seidler, Buček – Chaloupka, Pavlačka, Zachar – Zubek, Piják, Rozsypka.

Rozhodčí: Obadal – Matěj, Velinský