SHK Hodonín – Orlová 6:2 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 1:5 (kon.)
Frýdek-M. – Břeclav 2:1 (po pr.) | Kolín – Klášterec nO 8:1 (kon.) | Žďár n/S – Jablonec n/N 4:2 (kon.)
Bílina – Klatovy 6:4 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 2:7 (kon.) | Kobra – Sokolov 4:2 (kon.)
Pelhřimov – Děčín 6:4 (kon.) | Milevsko – Vrchlabí 0:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Tábor 4:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:3 (1:0, 0:2, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 05.10.2013, 17:002. liga skupina Východ

59:13
    Sakrajda vyváží kotouč a Sklenář upaluje na střídačku, domácí opět v šesti.

58:38
    Lavička Zubrů si bere oddechový čas.

57:55
    Poruba právě vstřelila branku!
    Strhující závěr zápasu. Hosté se opět dostávají do těsného vedení pouhé dvě minuty před koncem. Dělovku Vaňka stačil Sklenář vyrazit pouze před sebe, kde se zjevil osamocený MARTIN BUČEK a bekhendem posílá Porubu do vedení. Asistence: Rostislav Vaněk, Marek Pavlačka.

56:48
    Sklenář výborně zasáhl proti střele Zachara, následná dorážka ostravského útočníka zacinkala na levou tyčku přerovské klece!

55:05
    Přerov právě vstřelil branku!
    Máme vyrovnáno! PETR SAKRAJDA si sjel na levý kruh a dělovkou z první vymetl všechny pavouky z Tihlářovy branky. Excelentní zakončení přerovského útočníka dává utkání nerozhodný stav. Asistence: Richard Brančík, Marek Ditrich.

48:29
    Petr Seidler (POR) 2 minuty za faul kolenem. Šance pro Zubry ke srovnání.

45:44
    Poruba má jedinečnou šanci si pojistit vedení v přesilovce. Petr Sakrajda (PŘE) 2 minuty za nedovolené bránění.

43:46
    Přerovskou obranu přebruslil Lukáš Vrána a Tihlář se zaskvěl dobrým zákrokem proti úniku hostujícího útočníka.

36:54
    Tentokrát už faul opět na Davida Šťastného je potrestán. Za katr už odjíždí Jiří Šindelář (POR)

34:56
    Hosté okamžitě trestají! Kratičkou přesilovku hostů využil PETR SEIDLER, který si po odpykaném trestu řekl o kotouč a střelou o břevno posílá svůj celek do jednobrankového vedení. Asistence: Rudolf Wolf.

33:51
    Zubři si moc dlouho přesilovku neužili. Blinka (PŘE) to přehnal s tvrdostí u mantinelu a jde si odpykat dvě minuty.

32:47
    Hokejisté Poruby hráli chvíli v šesti a rozhodčím to neuniklo. Trest za hostující lavičku odpyká Petr Seidler (POR)

32:26
    Brančík nabil mezi kruhy Sakrajdovi, ten vyslal tvrdou bombu, která orazítkovala pouze plexisklo za ostravskou brankou.

30:53
    Tihlář se štěstím dokázal udržet kotouč před brankovou čarou před dotírajícím Blinkou.

24:05
    Mezitím co už byli hosté v plném počtu se z protiútoku prosadil právě předtím vyloučený JAN CHALOUPKA. Sklenář nestačil reagovat na jeho střelu po ledě. Asistence: Martin Buček.

21:54
    Za zákrok na Osinu je potrestán za faul kolenem dvěma minutami Jan Chaloupka (POR)

18:56
    Petr Seidler (POR) 2 minuty napadení.

12:08
    Výhodu přesilové hry budou mít hokejisté Poruby. Dvěma minutami za podražení je potrestán Tomáš Vlček (PŘE)

9:35
    Zubři se ujímají těsného vedení! MAREK DITRICH se prosadil mezi dvěma obránci Poruby a přesnou střelou do levého horního růžku překonává hostujícího brankáře. Bez asistence.

8:10
    David Videlka se ocitl úplně sám před přerovským brankářem. Útočník Poruby si kotouč potáhl a zkusil na Sklenáře bekhendové zakončení. Přerovský brankář se proti jeho pokusu vytáhl výborným zákrokem.

2:37
    Potrestán je Lukáš Prokop (POR) 2 minuty za hákování.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 10. Ditrich, 56. Sakrajda (Brančík, Ditrich) – 25. Chaloupka (Buček), 35. Seidler (Wolf), 58. Buček (Vaněk, Pavlačka)

HC ZUBR Přerov: Sklenář (Loučka) – Pala, Faltýnek, Vlček, Tomeček, Kudělka, Osina – D. Šťastný, Sedlák, Blinka – Brančík, Haloda, Ministr – Goiš, Kundrátek, Ditrich – Sakrajda, Kolář.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Gleich) – Wolf, Šindelář, Javín, Prokop, Slavík, Peslar – Videlka, Krayzel, Vaněk – Vrána, Seidler, Buček – Chaloupka, Pavlačka, Zachar – Zubek, Piják, Rozsypka.

Rozhodčí: Obadal – Matěj, Velinský