Kerkrade – GA Eagles 1:4 (kon.) | Heracles – Groningen 0:3 (kon.) | Arnhem – Utrecht 3:1 (kon.)
Den Haag – Cambuur 3:0 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
3:1 (1:0)
FC Utrecht
Sobota 09.11.2013, 19:45Nizozemská Eredivisie

Já se s Vámi pro dnešek loučím a příště opět na shledanou. (22:10:48)

Máme tu konec dobrého zápasu.
    Vítězem je favorizovaný Arnhem, který se ovšem na tři body nadřel.
    Do vedení šel po pokutovém kopu, který Atsu bezpečně proměnil a do kabin se šlo za stavu 1:0.
    Hosté ovšem do druhé půle vlétli a soupeře bych se nebál říct i přehrávali. To vyústilo gólem, který byl také z nařízené penalty. Tu v pohodě proměnil De Ridder a stav byl 1:1.
    Tři body připsal domácím až v 86. minutě Havenaar, který skvělou umístěnou hlavičkou překonal brankáře a zaslouženě poslal domácí opět do vedení.
    Poslední rána do Ruiterovi brány přišla v poslední minutě nastavení, kdy Pröpper skvělou střelou od velkého vápna nedal brankáři žádnou šanci na zákrok.

Domácí tedy zaslouženě berou tři body a aktuálně se vyhoupli na první místo nejvyšší nizozemské ligy.

90+3
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Tak a je rozhodnuto! PRÖPPER dělovou střelou od velkého vápna dává gól!

90+2
    Kakuta se dostal do zakončení! Brankář byl jeho lobem již překonán a míč letěl pomalu do brány ale obránce Maarel se stačil vrátit a nůžkami míč dokázal vytěsnit pryč.

90+1
    Domácí fanoušci tleskají ve stoje a počítají zbývající vteřinky do konce utkání.

90
    Dnes méně výrazný Piazon má dopracováno a na poslední minuty jeho místo nahradí Kakuta.

89
    Poslední minuta řádné hrací doby a domácí fanoušci přivítají za malý moment nového hráče na hřišti.

88
    Nyní se do zakončení dostal i Schepers ale ten trefil pouze boční síť.

87
    Teď je na hostech jak na tento zásah zareagují.
    Ale jsou to domácí, kteří si vypracovali další šanci na gól ale ta končí na zádech jednoho z hostujících obránců.

86
    HAVENAAR přeci jenom dává gól! Skvělým náběhem a ještě lepším zakončením dává gól!

84
    Hostující brankář šetří drahé vteřinky a s odkopem nikam nepospíchá. To se ovšem nelíbí domácím fanouškům.

83
    Domácím by stačil pouhý bod nato aby se dostal na první místo. Alkmaar má ale zápas k dobru a proto by měli domácí zabrat a dojít si pro tři body.

81
    Poslední desetiminutovka určitě nabídne pohledný fotbal.
    Hostům zřejmě stačí z dnešního utkání pouze bod a míč jen nakopávají za vlastní polovinu.

80
    Domácím zřejmě nestačí pouhý bod a snaží se zakončovat ze všech možných pozic. Teď se do zakončení dostal Havenaar ale Ruiter bez problémů chytá.

79
    Odchází střelec hostujícího celku De Ridder, jeho místo nahradí Schepers.

78
    Domácí měli možnost zahrát z velké vzdálenosti přímý kop. Ten skončil pouze v náručí Ruitera.

77
    Domácí jsou nyní častěji u míče.

76
    Qazaishvili si dobře naběhl a dokázal ve vápně vystřelit, jeho střela ale byla zablokována jedním z obránců.