Aston Villa – Cardiff 2:0 (kon.) | Chelsea – West Brom 2:2 (kon.) | Crystal Palace – Everton 0:0 (kon.)
Liverpool – Fulham 4:0 (kon.) | Southampton – Hull City 4:1 (kon.) | Norwich – West Ham 3:1 (kon.)
Crystal Palace FC
0:0 (0:0)
Everton FC
Sobota 09.11.2013, 16:00 • Selhurst Park (Londýn) • Anglická Premier League

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (18:10:55)

Je tu konec, Crystal Palace doma remizuje s Evertonem 0:0. Hosté sice drtivou většinu času drželi míč, velké šance si ale prakticky nevytvořili. Rozhodnout mohl Jagielka, ten ale trefil ve druhé půli jen břevno. Domácí měli největší šance v první půli, ani oni je ale využít nedokázali. Utkání tak končí spravedlivou remízou.

90+6
    Až nyní rozehrává od branky Speroni.

90+3
    Hra přerušena, ošetřován je jeden z hráčů domácích.

90+3
    Dobrý Colemanův centr do vápna, ve vzdušných soubojích dnes ale kraluje obrana Crystal Palace.

90+2
    Everton kombinuje na útočné půli, jeho tlak se už ale spíše vytrácí, než že by gradoval.

90+1
    Nastavují se 3 minuty.

90
    Dalekonosnou střelou se prezentoval Barkley, levou tyč ale minul o víc jak metr.

90
    Pienaar vybojoval alespoň rohový kop pro Everton.

89
    Domácí obrana opět a opět odvrací.

89
    Další přímý kop, tentokrát z levého křídla Toffees.

88
    Baines trefuje ale jen zeď.

88
    Přímý kop pro hosty. Jedna z posledních šancí...

87
    Kapitán domácích Jedinak potrestán žlutou kartou za skluz na soupeře.

86
    Jerome nedostihl dlouhý míč za obranu, balon tak získávají hosté.

85
    Domácí střídají. Potlesk tribun si zasloužil Thomas, nahrazuje ho Puncheon.

84
    Standardní situace dnes ale hostům nevycházejí. Nevydařil se ani další rohový kop.