Slavia – Frýdek-Místek 9:1 (kon.)
SK Slavia Praha
9:1 (3:1)
FK Frýdek-Místek
Sobota 09.11.2013, 14:00 • Vladivostocká 1460/2, Praha 10 • Celostátní liga staršího dorostu

Máme za sebou hodně zajímavý zápas, prvních třicet minut bylo relativně vyrovnaných, ovšem branku vstřelili hosté. Až od 31.minuty se slávisté probudili a do konce poločasu vstřelili ještě tři branky v pořadí Batka, Pelikán a Sodoma. Druhý poločas byl již absolutně v režii slávistů, kteří dokázali vstřelit 6 gólů. Autory byli Sodoma, Souček, Prosek, Sodoma, Batka a Mysliveček. To je pro dnešek vše, přej příjemný zbytek víkendu. (15:50:52)

90
    Slavia právě vstřelila branku!
    A další branku ještě přidává FRANTIŠEK MYSLIVEČEK.

88
    Slávisté se nechali překvapivě zatlačit moravskoslezským celkem, ale podpora Otáhala je výtečná.

85
    A další skvělý zákrok! Sušovský pálil a Otáhal pravou nohou vyráží.

84
    A další podržení v podobě zákroku Otáhala, tentokrát proti střelci zatím jediné branky hostí Panákovi.

82
    Zbyněk Paleček zkoušel aspoň snížit, ale Otáhal hezkou a chytrou střelu k pravé tyči vykryl.

81
    Frýdeckomístečtí ještě bojují a nechtějí obdržet další branku, i za cenu faulu.

79
    Slávisté ještě střídají a prostor dostává Mysliveček na místo Brože.

77
    Hosté se dostávali do )toku přes otevřenou obranu, ovšem Souček zkušeně přiběhl pomoci a pěkným zákrokem posílá slávisty do útoku.

75
    Dvojité střídání na straně sešívaných. Ze hry odchází Vavrouš a Batka, které nahradí Novák a Fotr.

74
    Od Hilla až k Otáhalovi.

72
    Velmi chytře vybojovaný roh ze strany Lukáše Rejky. Jeho zahrání ale končí na hlavě hostujícího hráče.

70
    Sešívaní mohou zkoušet a nacvičit nějaké akce na úterní dohrávku v Ostravě.

68
    Slávisté střídají hvězdu utkání, ze hry odchází Jiří Sodoma, kterého nahrazuje Tomáš Valenta.

68
    Přichází druhá branka LUKÁŠE BATKY, na kterou již v několika šancí čekal.

67
    Zápas je rozhodnutý, slávisté můžou navýšit alespoň vstřelené branky do statistik.

65
    Čtrnáctka se čtrnáctkou, tak to byl souboj Sušovského a Vavrouše, ze kterého získali slávisté trestný kop.

63
    Máme tu první hattrick! JIŘÍ SODOMA střílí branku číslo sedm z velkého vápna.

Nikol Kuncová

Branky: 31. Batka, 43. Pelikán, 45. Sodoma, 49. Sodoma, 53. Souček, 61. Prosek, 63. Sodoma, 68. Batka, 90. Mysliveček – 19. Panák

SK Slavia Praha: Otáhal –Möglich, Souček, Pelikán, Rejka – Sodoma, Brož, Prosek, Vavrouš, Vitarigov – Batka
    Náhradníci: Fialka, Mysliveček, Nehoda, Fotr, Valenta, Novák, Soukup

FK Frýdek-Místek: Hill – Jandek, Štěrba, Farský, Marek – Sušovský, Mišenko, Panák, Curylo, Hykel, Palatický
    Náhradníci: Paleček, Červeňák, Rimel, Jakubov, Smolík

Rozhodčí: Mokrusch – Fišer, Les