Omsk – HC Slovan 4:2 (kon.) | Barys – Lev 2:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva 3:4 (kon.)
Jekatěrinburg – Riga 3:1 (kon.) | Kazaň – Novokuzněck 4:5 (0:1 po s.n.) | N.Novgorod – Vladivostok 2:1 (kon.)
Viťaz – Chabarovsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Spartak Moskva – Ufa 2:3 (kon.) | Minsk – Čeljabinsk 4:2 (kon.)
Doněck – Nižněkamsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Záhřeb – Novosibirsk 6:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
Ak Bars Kazaň
4:5 (2:1,1:3,1:0)
Metallurg Novokuzněck
Čtvrtek 28.11.2013, 16:00KHL

To je ode mě vše a přeji vám krásný zbytek dnešního večera. (18:37:08)

Je tu konec tohoto dlouhého zápasu ve kterém nakonec vítězí hosté. V samostatných nájezdech padl jediný gól. Poslední nájezd hostů jel McLean který prostřelil Barulina a jeho tým vítězí a odváží si zasloužené 2 body.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Metallurg Novokuzněck.
    poslední nájezd hostů jel KURTIS MCLEAN který prostřelil Barulina mezi betony! Bez asistence.

Stapleton vylákal Sorokina ven z branky a netrefuje volnou klec!

Lapenkov trefuje Barulina do betonů.

Těreščenko také střílel zápěstím, tentokrát mimo bránu.

Černov vymíchal Barulina ale míjí branku.

Vincour volil střelu zápěstím a trefuje Sorokinovu lapačku.

První jede Tomáš Vincour!

První nájezd pojedou domácí.

Samostatné nájezdy začínají.

Je za námi třetí třetina a prodloužení. Ve třetím dějství dokázala Kazaň snížit a posunout zápas do prodloužení. V prodloužení si domácí v posledních chvílích vytvořili pár dobrých šancí, ale Sorokina nedokázali překonat. Rozhodnou nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:21
    Burmistrov nechal puk na levém kruhu pro dojíždějícího Medvěděva, ten ale nečekal tento ponechaný kotouč a nestihl ho zpracovat a zakončit.

63:28
    Petrov projel přes modrou a vystřelil na Sorokina. Ten puk vyrazil ale zpět do jízdy Petrovovi, ale ten se kotouče chopil ale až v téměř nulovém úhlu a odtud nedokázal dát branku!

62:31
    Žafjarov ukradl puk domácímu obránci a vrhl se proti Barulinovi. Ten jeho střelu bez problému chytá.

61:52
    Hosté se usazují v útočném pásmu.

60:50
    Medvěděv projel polovinou hřiště a backhandem zkusil poslat kotouč za Sorokina.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 4. Nikulin (Petrov), 15. Stapleton (Varnakov, Burmistrov), 39. Petrov (Osipov), 44. Stapleton (Burmistrov, Heshka) – 6. Lapenkov (Valujskij), 21. Kartajev (Arzamastsev), 24. Galimov (Martynov, McLean), 31. Aksjoněnko (Lapenkov), rozh. náj. McLean

Ak Bars Kazaň: Barulin – Nikulin, Kornějev, Stapleton, Heshka, Zacharčuk, Osipov – Těreščenko, Vincour, Petrov – Stapleton, Varnakov, Burmistrov – Svitov, Pesonen, Obuchov – Bodrov, Svechnikov, Tkačjov, Lukojanov, Faizullin
    Metallurg Novokuzněck: Sorokin – Martynov, Musin, Mäntylä, Kuklev, Giroux, Černov, Aksjoněnko, Kanarskij – Galimov, McLean, Žafjarov – Garejev, Kartajev, Kosourov – Valujskij, Jemelin, Lapenkov – Achmetov, Veliškin, Turukin

Rozhodčí: Beljajev, Soin – Zacharenkov, Pavlov