Omsk – HC Slovan 4:2 (kon.) | Barys – Lev 2:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – CSKA Moskva 3:4 (kon.)
Jekatěrinburg – Riga 3:1 (kon.) | Kazaň – Novokuzněck 4:5 (0:1 po s.n.) | N.Novgorod – Vladivostok 2:1 (kon.)
Viťaz – Chabarovsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Spartak Moskva – Ufa 2:3 (kon.) | Minsk – Čeljabinsk 4:2 (kon.)
Doněck – Nižněkamsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Záhřeb – Novosibirsk 6:1 (kon.)
Spartak Moskva
2:3 (0:0, 0:0, 2:3)
Salavat Julajev Ufa
Čtvrtek 28.11.2013, 16:30 • Sokolniki • KHL

To je pro dnešek ode mne vše. Děkuji za pozornost u sledování KHL a přeji hezký večer. (18:53:20)

Třetí třetina byla gólová. Ve třetí periodě padlo celkem pět branek, ale z vítězství se může radovat pouze jeden tým a pro dnešek je to tým hostů. Toto utkání bylo velice zajímavé a to ve všech třetinách. Poslední třetina byla velice napínavá kdy Mirnov dokázal procpat kotouč za brankářovi záda minutu před konce.

60:00

Domácí to zkoušejí v šesti.

59:30
    Hosté jen brání a vyhazují na zakázané uvolnění.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:41
    Ufa právě vstřelila branku!
    Asi jsem to zakřikl. Hosté se doslova natlačili do branky a kotouč tam dostrkali.Autorem branky je IGOR MIRNOV. Asistence: Zubarev.

58:38
    Vše nasvědčuje že půjdeme do prodloužení.

58:26
    Hra se už jen dohrává kotouč se nachází ve středním pásmu.

57:56
    Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou a oba brankáři musí být v pozoru.

56:59
    Oba týmy už hrají opatrně a čeká se ne chybu soupeře.

56:15
    Zatím nikde žádná střela. Hosté se osvobozují a vyhazují.

55:29
    Domácí Moskva se drží v útočném pásmu a kombinuje.

55:10
    Dokáží domácí využít přesilovku ? Dvě dnešní přesilovku již využily.

54:22
    Klyštov (UFA) dostává dvě minuty za držení.

54:12
    Ufa je opět v útočném pásmu a zde se snaží kombinovat.

53:48
    Skóre je vyrovnané a do konce zápasu zbývá sedm minut. Myslíte že ještě některý tým dokáže vstřelit branku ?

53:08
    Spartak právě vstřelil branku!
    A přeci jen domácí zdramatizovali zápas a vyrovnali na 2:2. Autorem vyrovnávací branky je ŠPIRKO. Asistence: Quint D.

52:12
    Domácí se drží v útočném pásmu.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 45. Quint (Kozlov, Bodrov), 54. Špirko (Quint) – 48. Koltsov (Kaigorodov), 48. Hartikainen (Makarov, Záborský), 59. Mirnov (Zubarev.)

Spartak Moskva: Ivanov – Quint, Sergejev, Bodrov, Kulik, Sorokin, Grišin, Mamkin, Nekolenko – Špirko, Anderson, Wandell – Kozlov, Junkov, Volkov – Bobrov, Nikulin, Pešekhonov – Černykh, Ignašin, Toluzakov – Glass
    Salavat Julajev Ufa: Volkov (Vasilevskij)– Sopel, Kulda, Ščitov, Višněvskij, Zubarev, Kolcov, Babčuk, Gurkin – Makarov, Hartikainen, Zinovjev – Chlystov, Mereskin, Slepyšev – Mirnov, Pihlström, Kajgorodov – Stěpanov, Pankov, Gluchov.