Buffalo – Montreal 1:3 (kon.) | New Jersey – Carolina 3:4 (kon.) | Washington – Ottawa 4:6 (kon.)
Columbus – Nashville 0:4 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 2:3 (kon.) | Detroit – Boston 6:1 (kon.)
Tampa – Philadelphia 4:2 (kon.) | Florida – NY Rangers 2:5 (kon.) | Pittsburgh – Toronto 6:5 (2:0 po s.n.)
Minnesota – Arizona 1:3 (kon.) | Colorado – St. Louis 1:4 (kon.) | Calgary – Chicago 2:3 (kon.)
San Jose – Los Angeles 3:2 (4:3 po s.n.)

Michal Handzuš (CHI): 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:06
    Marián Hossa (CHI): 0+1, 5 střel, čas na ledě 17:54 (06:51:35)

Hvězdy utkání

1. Patrick Kane (CHI): 2+0
    2. Matt Stajan (CGY): 1+0
    3. Duncan Keith (CHI): 0+1

Třetí třetina byla na góly už o poznání bohatší. Nejprve ve 43. minutě zvyšoval na 2:0 pro domácí Monahan. Ovšem v 50. minuta snížil za hosty Patrick Kane, který si tak spravil chuť po trefené tyči a o 56 vteřin později dokonce vyrovnal Sharp. Už to vypadalo že zápas dospěje do prodloužení, ovšem 18 sekund před koncem se trefil znovu dnes výborný Kane, který tak rozhodl o vítězství Chicaga 3:2. To je ode mne pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný den.

60:00

59:42
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Pouhých 18 vteřin před koncem třetí třetiny se k odraženému puku dostal PATRICK KANE, jehož bekhendový pokus končí za Berrovými zády a hosté tak těsně před začátkem prodloužení získávají vedení. Asistence: Niklas Hjalmarsson.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:34
    Sharpovův pokus o najetí před branku, se kterým si ovšem výborně poradili domácí obránci.

57:50
    Hraje se ve velmi rychlém tempu.

57:05
    Andrew Shaw vystřelil, ovšem trefil pouze boční konstrukci branky.

55:10
    Komerční přestávka.

54:55
    Domácí se dostali z tlaku a sami teď postupují dopředu.

53:29
    Po tvrdé střele Hjalmarssona si připisuje Berra další zákrok.

52:10
    Hra se přerušuje poté, co puk končí v ochranné síti.

51:44
    Domácí získali útočné pásmo.

50:46

50:46
    Hosté dokázali během 56 vteřin vyrovnat a utkání může začít od začátku.

50:46
    Další Berrův zákrok.

50:38
    Po další velmi rychlé akci hostů dostal do mezikruží krásnou přihrávku PATRICK SHARP, který gólem do odkryté branky vyrovnává stav utkání na 2:2. Asistence: Marián Hossa, Niklas Hjalmarsson.

49:42
    Po rychlé a nenápadné akci snižuje PATRICK KANE střelou švihem z levé strany. Asistence: Brandon Saad, Duncan Keith.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 34. Stajan (Hudler, Bouma), 43. Monahan (Hudler, Russell) – 50. Kane (Saad, Keith), 51. Sharp (Hossa, Hjalmarsson), 60. Kane (Hjalmarsson)

Calgary Flames: Berra (Ramo) – Brodie, Russell, Smith, Wideman, Butler, Šmíd, O´Brien – Stempniak, Stajan, Cammalleri – Hudler, Monahan, Baertschi – Jones, Colborne, Bouma – McGrattan, Backlund, Jones.
    Chicago Blackhawks: Raanta (Crawford) – Keith, Seabrook, Oduya, Hjalmarsson, Leddy, Brookbank – Sharp, Toews, Hossa – Handzuš, Saad, Kane – Versteeg, Shaw, Pirri – Bollig, Kruger, B. Smith.

Rozhodčí: Walsh, Meier – Lazarowich, Henderson