2:1 (2:0)
FK Slovan Duslo Šaľa
sk Pátek 29.11.2013, 17:30 • NTC Senec • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:30.

Srdečne Vás pri v poradí už 20. kole druhej najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku!
    V tomto online prenose Vám budem prinášať aktuálne zmeny stavu zo seneckého národného tréningového centra, kde proti sebe od 17:30 nastúpia tímy ŠK SFM Senec a FK Slovan Duslo Šaľa.

Senčania sa po 19 odohraných zápasoch nachádzajú na priebežnej šiestej priečke so ziskom 28 bodov a gólovým skóre 24:19 za sedem výhier, sedem remíz a päť prehier. Pred Sencom momentálne na piatej priečke sídli tím MŠK Rimavská Sobota s náskokom jedného bodu a za Sencom tím FC Spartak Trnava B s rovnakým počtom bodov, no o niečo horším gólovým skóre.
    Seneckí futbalisti sa v poslednom 19. kole predviedli na pôde tímu FC ŠTK 1914 Šamorín, kde po skvelom výkone napokon dokázali svojich súperov zdolať vysoko 3:0.

FK Slovan Duslo Šaľa je tímom, ktorí po 19 odohraných zápasoch sídli na nepriaznivej desiatej priečke so ziskom 16 bodov a gólovým skóre 16:27 za štyri výhry, štyri remízy a až jedenásť nepríjemných prehier. Pred Duslom Šaľa momentálne na deviatej priečke sídli tím MFK Dubnica nad Váhom s náskokom štyroch bodov a za Duslom Šaľa na jedenástej priečke tím FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa so stratou jedného bodu.
    Futbalisti Šale sa v poslednom 19. kole predviedli na domácej pôde, kde privítali tím ŽP Šport Podbrezová, ktorý momentálne sídli na čele tabuľky 2. ligy. Hostia však v Šali potvrdili úlohu favorita a napokon zvíťazili najtesnejším možným rozdielom 1:0.

Podarí sa domácim Senčanom v poslednom kole jesennej časti potvrdiť úlohu favorita a zdolať na svojom štadióne nie veľmi dobre hrajúcu Šalu?

Úvodné zostavy:

ŠK SFM Senec: Milošovič – Egri, Ležaić, Ujčík, Orolín, Polgár ("K"), Trajcsik, Bakala, Augustín, Hílek, Bedecs

FK Slovan Duslo Šaľa: Kolmokov – Ďatko, Charizopulos, Tomiš, Konopásek, Čirik ("K"), Rehák, Mujkoš, Kráľ, Kochan, Gešnábel

Rozhodca: Július Straka – Miroslav Benko, Gabriel Ádám.

Na striedačkách sú pripravení títo hráči:

ŠK SFM Senec: Matlák – Molnár, Huszár, Szabo, Držík, Klokner, Hanzel

FK Slovan Duslo Šaľa: Valenský – Prúčny, Numéric, M. Nagy, Čurgali, Galbavý, Mukalenga

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Prvý polčas sa skončil.

34
    Senec dal gól!
    Senčania sa dostávajú do tesného jednogólového vedenia po úspešne premenenom pokutovom kope v znení RADOSLAVA AUGUSTÍNA!

38
    Domáci RADOSLAV AUGUSTÍN je dnes v naozaj fantastickej hernej forme a po štyroch minútach posiela Senec už do dvojgólového vedenia!

46
    Začal sa druhý polčas.

Dnešné stretnutie sleduje 200 divákov.

76
    Šaľa dala gól!
    V druhom polčase dokázali hostia odpovedať kontaktným gólom z kopačiek VIKTORA KRÁĽA, no uvidíme, či tento gól neprišiel už príliš neskoro.

Je dobojované!
    Senčania napokon zvládli tento zápas oveľa lepšie v prvom polčase, keď po dvoch góloch Radoslava Augustína dokázali svoj náskok už ustrážiť a do tabuľky si teda pripisujú jasné tri body, ktoré neuchmatol ani kontaktný gól hosťujúceho Kráľa.

Dovidenia pri ďalších zmenách stavu z 2. futbalovej ligy Slovenska.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (19:29:11)

Branky: 34. Augustín (pen.), 38. Augustín – 76. Kráľ

Náhradníci: Matlák – Molnár, Huszár, Szabo, Držík, Klokner, Hanzel

Náhradníci: Valenský – Prúčny, Numéric, M. Nagy, Čurgali, Galbavý, Mukalenga

Rozhodčí: Július Straka – Miroslav Benko, Gabriel Ádám