Leuven – Oostende 1:2 (kon.) | Lokeren – Kortrijk 0:0 (kon.) | Mechelen – Waasland-Beveren 0:0 (kon.)
Cercle Bruggy – Mons 2:1 (kon.)
Cercle Bruggy KSV
2:1 (2:0)
RAEC Mons
Sobota 14.12.2013, 20:00 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Belgická Jupiler Pro League

90+4
    Mons právě vstřelilo branku!
    Brankář Delle působil po celý zápas celkem jistým dojmem, ale střelu JOACHIMA MUNUNGA si za rámeček opravdu nedá. Tahle trefa ale řešit nic nebude, avizované nastavení doby hry se totiž už takhle přetahuje. Za chvilku Efong Nzolo hvízdne do píšťaly naposledy.

86
    Makedonský kouč Janevski zkouší ještě v závěru jedno oživení. Na hřiště se dostává Jarju, dolů šel Le Postollec.

84
    Žlutou kartu dostává také Cornelis (CRB).

83
    Poslední střídání na domácí straně. Buyl přichází na posledních sedm minut za Buysseho.

75
    Druhé střídaní týmu Cercle, Kabanangu nahrazuje Ital Monachello.

71
    Domácí sahají po první změně, Van Eeno odchází ze hřiště, na jeho místo nastupuje Etock.

67
    Lorenzi měl zřejmě nejlepší možnost na to, jak snížit. Cercle je nyní docela pod slušným tlakem. Francouzský stoper střílel jen těsně vedle levého rohu Dellovy brány.

57
    Hosté podruhé střídají. Na plac jde Timmermans, ze hry odchází z pravého kraje obrany Shpungin.

54
    Mons přece jenom více trápí domácí defenzívu. Teď Van Roose (CRB) poslal na trávu Soumaha a obdržel další žlutou kartu.

52
    Ospalejší průběh úvodních minut druhého poločasu alespoň nějakým způsobem oživila žlutá karta pro Van Ackera (CRB), který fauloval Munungu.

46
    Očekáváané střídání je již připraveno u laviček Monsu. Do hry přichází Arbeitman za Ntambweho.

38
    Van Gijseghem (MNS) si nyní nepočínal v rukavičkách vůči Uchebovi a sudí Efong Nzolo mu uděluje první žlutou kartu zápasu.

35
    Mununga dnes patří k hodně nebezpečným hráčům Cercle, to je i nadálě lepším týmem. Tentokráte pokus konžského forvarda skončil na vnější tyčce.

26
    Teď měli hosté velkou možnost na vyrvovnání! Jenže střela skončila pouze na tyčce Delleovy svatyně.

23
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    Další zásah ze strany Cercle, RAEC se zatím v utkíní moc nechytá. TIM SMOLDERS nevymýšlel nic složitého a pokutový kop proměnil střelou doprostřed brány.

22
    Byla nařízena penalta. Le Postollec skluzem zajel do D'Haeneho a sudí Efong Nzolo neváhal ukázat na bílý puntík. K pokutovému kopu si míč staví Smolders.

7
    Domácí vstupují do utkání skvěle. Cornelis svým pasem našel na vzdálenější tyčce KRISTOFA D'HAENEHO, který bez tlaku překonal gólmana Sausseze.