NY Rangers – Detroit 1:0 (kon.) | Philadelphia – Nashville 3:4 (2:3 po s.n.) | Ottawa – Montreal 4:5 (po pr.)
Tampa – NY Islanders 1:2 (0:1 po s.n.) | Florida – San Jose 0:3 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 1:4 (kon.)
Minnesota – Edmonton 4:1 (kon.) | Dallas – Boston 2:4 (kon.) | Calgary – Winnipeg 2:5 (kon.)
Colorado – New Jersey 2:1 (2:0 po s.n.) | Arizona – Vancouver 1:0 (kon.)
Arizona Coyotes
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Vancouver Canucks
Pátek 17.01.2014, 03:10 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

55:55
    Martin Hanzal (PHX) je dnes již potřetí vyloučen, teď dává hostům jednu z posledních šancí na srovnání skóre. Jelikož se ve tváři faulovaného Bootha objevila krev, dostává domácí hráč čtyřminutový trest za vysokou hůl.

53:10
    Za hákování vyloučen Henrik Sedin (VAN), přesilová hra pro Phoenix.

49:57
    David Schlemko (PHX) vyloučen za nedovolené bránění, hosté budou hrát půl minuty přesilovou hru 4 proti 3.

48:27
    Vyloučení na obou stranách, Zack Kassian (VAN) dostává dvě minuty za nafilmovaný pád, Oliver Ekman-Larsson (PHX) za hákování.

41:20
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách, vyloučeni Ribeiro a Hamhuis.

39:12
    Alexander Edler (VAN) vyloučen za podražení, možnost přesilové hry pro domácí tým v závěru třetiny.

28:12
    Přichází další tresty, souběžně vyloučeni Mike Ribeiro (PHX) za hákování a Dan Hamhuis (VAN) za sekání, pokračuje klasická přesilová hra domácích.

27:36
    Další přesilovka pro domácí, hosté totiž hráli v šesti a tak přichází dvouminutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

25:13
    Síly na ledě se vyrovnají, Dale Weise (VAN) vyloučen za vražení na hrazení.

24:05
    Martin Hanzal (PHX) podruhé v utkání putuje na trestnou lavici, dvě minuty za podražení.

19:04
    Další tresty po závaru před domácí brankou, vyloučeni Daniel Sedin (VAN) za podražení a Lauri Korpikoski (PHX) za krosček, nadále pokračuje klasická početní výhoda hostů.

18:23
    Martin Hanzal (PHX) vyloučen za sekání, v závěru třetiny přichází třetí přesilová hra pro Canucks.

07:30
    Michael Stone (PHX) je vyloučen za hákování, hosté budou opět hrát v početní převaze.

03:56
    Kyle Chipchura (PHX) vyloučen za nedovolené bránění, hosté mají možnost přesilové hry.

01:03
    Kevin Bieksa (VAN) vyloučen za nedovolené bránění, domácí si hned v úvodu utkání vyzkouší hru v početní převaze.