Čerepovec – N.Novgorod 4:5 (po pr.) | CSKA Moskva – Novokuzněck 4:1 (kon.) | Jaroslavl – Kazaň 4:0 (kon.)
Atlant – Dynamo Moskva 1:3 (kon.) | Petrohrad – Viťaz 4:1 (kon.) | Riga – Novosibirsk 2:3 (kon.)
HC Slovan – Vladivostok 1:6 (kon.) | Lev – Chabarovsk 3:0 (kon.)
Atlant Moskevská oblast
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Dynamo Moskva
Pátek 17.01.2014, 16:30 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • KHL

59:32
    Engqvist(ATL) dostává dvě minuty za hákování. Poslední naděje domácích je zřejmě ztracena.

52:52
    A Arťuchin je vzápětí vyloučen na dvě minuty za hrubost. Po odpískání se ještě pustil do obránce, který mu byl během jeho úniku v patách a čistě se snažil odstranit Arťuchina z brankoviště.

48:52
    Marek Kvapil (DMS) se dopustil podražení a musí si proto odpykat dvě minuty na trestné lavici.

30:52
    Za vysokou hůl dostává dvě minuty Rjazantsev (DMS). Domácí mají více než minutu šanci pěti proti třem.

29:59
    Komarov (DMS) dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění.

24:45
    Hostující Rjazantsev(DMS) si jde odpykat dvě minuty za hrubost.

21:57
    Dvě minuty za nedovolené bránění dostává domácí Velikov (ATL).

14:23
    Gorjagin (DMS) si jde odsedět dvě minuty za podražení.

06:34
    Dvouminutový trest za sekání si jde odpykat Dugin(DMS).

02:43
    Domácí jdou na skoro dvě minuty do třech! Jevgeni Arťuchin (ATL) dostává dvě minuty za faul loktem.

00:23
    Je tu první vyloučení ve velmi krátkém čase! Čtyři minuty dostává Trubačjov(ATL) za vysokou hůl! Hosté mají tak hned z počátku utkání dlouhou početní výhodu.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 26. Bartyšin (Trubačjov, Majorov) – 13. Pestunov, 46. Dugin (Karpov, Volkov), 57. Pestunko (Gorovikov)

Atlant Moskevská oblast: Borisov(Galimov) – Niskala, Batyršin, Aťušov, Rukavišnikov, Novopašin, Velikov, Petrov – Michnov, Trubačjov, Kolcov – Engqvist, Majorov, Sošnikov – Arťuchin, Kadějkin, Šmeljov – Levickij, Jašin, Dorofejev
    Dynamo Moskva: Šaryčenkov(Lazušin) – Graňák, Višněvskij, Derljuk, Mironov, Novák, Rjazantsev, Barancev, Gorjagin – Gorovikov, Pestunko, Komarov – Cvetkov, Babenko, Kokarev – Volkov, Dugin, Karpov – Pestunov, Mosaljov, Kvapil

Rozhodčí: Anisimov, Olenin – Morozov, Šeljanin