Columbus – Washington 5:1 (kon.) | Chicago – Anaheim 4:2 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 1:4 (kon.)
Tampa – San Jose 4:5 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:2 (po pr.)
Winnipeg Jets
3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 1:0)
Edmonton Oilers
Sobota 18.01.2014, 20:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

53:22
    Po komerční pauze se budou domácí bránit. Tobias Enstrom (WPG) dostává dvě minuty za hákování Taylora Halla. Na vyloučení: 5-6.

48:26
    Vyloučení na obou stranách. Pět minut za pěstní souboj dostává domácí Mark Stuart, který se pustil do šarvátky s Mattem Hendricksem.

44:01
    Tobias Ernstrom (WPG) dostává dvě minuty za hákování Taylora Halla. Na vyloučení: 4-6.

Na konci druhé třetiny následuje ještě vyloučení. Jeff Petry (EDM) dostává za sekání dvě minuty. Na vyloučení: 3-6.

34:55
    Edmonton se dostal před branku Pavelce, ale Ryan Jones (EDM) se provinil u pravé tyče hrou vysokou holí a dostává za to dvě minuty. Přesilovka pro Winnipeg. Na vyloučení: 3-5.

28:27
    Hluchá část hry končí tretsem pro Nicka Schultze (EDM), který dostává dvě minuty za podražení. Na vyloučení: 3-4.

26:44
    Je to další komerční pauza, po které se bude vylučovat. Eric O´Dell (WPG) odjíždí na trestnou lavici po hákování na Taylora Halla. Na vyloučení: 3-3.

22:00
    Jeff Petry (EDM) seknul Andrewa Ladda a odchází na dvě minuty na trestnou lavici. Na vyloučení: 2-3.

19:41
    Na konci první třetiny dostává za hákování Davida Perrona dvě minuty Mark Stuart (WPG). Na vyloučení: 2-2.

15:01
    Komerční přestávka, před kterou je vyloučen za faul loktem Taylor Hall (EDM). Na vyloučení: 1-2.

09:55
    Po komerční pauze se bude vylučovat. Sam Gagner (EDM) dostane dvě minuty za hákování, z čehož plyne první přesilovka pro Winnipeg. Na vyloučení: 1-1.

00:55
    Edmonton si zahraje přesilovou hru po tom, co dostává dvě minuty Michael Frolík (WPG). Na vyloučení: 1-0

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 46. Trouba (Little), 51. Scheifele (Wheeler, O´Dell), 62. Trouba (Wheeler) – 27. Eberle (Nugent-Hopkins, Hall), 58. Perron (Petry, Gagner)

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Bogosian, Enstrom, Stuart, Trouba, Pardy, Ellerby – Ladd, Little, Frolík – Thorburn, Scheifele, Wheeler – Setoguchi, Jokinen, Byfuglien – Wright, O´Dell, Peluso. Trenér: Paul Maurice.
    Edmonton Oilers: Bryzgalov (Scrivens) – Ference, J. Schultz, N. Schultz, Belov, Petry, Marinčin – Hall, Nugent-Hopkins, Gagner – Gazdic, Arcobello, Eberle – Hendricks, Gordon, Perron – Joensuu, Smyth, Jones. Trenér: Dallas Eakins

Rozhodčí: 27 Eric Furlatt, 32 Tom Kowal – 54 Greg Devorski, 86 Brad Lazarovich

Diváci: 15004