Barys – Chanty-Mansijsk 4:3 (kon.) | N.Novgorod – Riga 0:1 (0:1 po s.n.) | Viťaz – Lev 3:4 (0:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – HC Slovan 2:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
0:1 (0:0, 0:0, 0:0)
Dinamo Riga
Úterý 28.01.2014, 16:00KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Aktuální forma

Torpedo Nižnij Novgorod: V, P, V, V(Náj), V(ET)

Dinamo Riga

Dinamo Riga má po čtyřiceti devíti odehraných zápasech na kontě osmdesát pět bodů za třicet výher a devatenáct proher s celkovým skórem 130:113. Se svým počtem bodů se Riga nachází na šestém místě.

Novogrod má po čtyřiceti devíti odehraných zápasech na kontě osmdesát šest bodů za třicet výher a devatenáct proher s celkovým skórem 144:111. Se svým počtem bodů se Novogrod nachází na čtvrté příčce.

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin – Hietanen, Chomitskij, Valentenko, Makarov, Grigorev, Denisov, Bernatskij, Bělochvostikov – Salminen, Immonen, Wolski – Krasnoslobodtsev, Galuzin, Skačov – Lijuduchin, Potapov, Kuljomin – Sentyurin, Tverdochlebov, Zharkov – Demidov

Dinamo Riga: Sedláček – Robinson, Pujacs, Redlihs K., Redlihs J., Sotnieks, Poreys, Siksna – Wilson, Cipulis, Darzins, Szczcehcura, Indrašič, Haščák – Pavlovs, Bicevskis, Dzerins – Begovs, Nizivijs, Sarkanis – Tellqvist, Upitis.

Rozhodčí: Balushka Vladimir, Sergei Karabanov – Kutchava Tornike, Nikita Novikov.

Hráči jsou již na ledě a utkání tak může začít.

00:01

00:02
    Domácí háji barvy modré, hosté zase barvy bílé.

00:59
    O první střelecký pokus se postaral Krasnoslobodtsev, ale jeho střela byla nepřesná a netrefila tak Sedláčkovu branku.

01:18
    Paul Szczechura dostal puk na modré, udělal pár rychlých kroků a následně vystřelil, jeho střelu však vyráží připravený Kasutin.

02:17
    Hosté v útočném pásmu.

03:40
    Začátek zápasu je velmi opatrný.

04:50
    Chomitského střela ze středního pásma nemohla hostům nadělat sebemenší problémy.

05:44
    Pujacs vyslal na Kasutina pěknou střelu od modré, jeho pokus Kasutin vyrazil a následně puk ukryl pod svoji lapačkou.

05:45
    Vhazovat se tak bude před Kasutinem.

06:18
    Útok domácích zastaven pozornou obranou hostů.

06:20
    Immonen si nabruslil na střed a následně vypálil, jeho střelecký pokus ještě tečoval jeden z obránců a puk tak končí na mantinelu.

07:27
    Domácí zatím nemůžou najít recept na obranu hostů a zbytečně přichází o kotouč.

09:08
    Téměř půlka je za námi a zatím můžeme konstatovat, že se jedná o opatrný zápas bez větších šancí na obou stranách. Mírně aktivnějším týmem jsou hosté, kteří lépe bruslí a jsou nebezpečnější ve svých útočných šancí.

10:10
    Střela Tverdochlebova od modré končí na hrudi Sedláčka.

10:44
    Wilson vybojoval puk u mantinelu a následně přihrával na střed Cipulisovi, jeho přihrávku však zachytil Valentenko, a hrát tak budou domácí.

12:09
    Domácím se zatím nedaří dostat se do útočného pásma, díky skvěle fungující obraně hostů.

13:00
    Indrašič vypálil z levé strany, jeho pokus však Kasutin vyráží.

14:04
    O další střelu z levé strany se postaral Upitis, ale Kasutin znova připraven a s jeho pokusem naložil stejně jako v případě Indrašiče.

15:00
    Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se tak bude před brankou Kasutina.

15:06
    Zatím velmi opatrná hra svědčí i o tom, že doposud nebyl vyloučen na obou stranách ani jeden hráč.

15:56
    Domácí rozjíždějí další útočnou akci.

16:03
    Makarov poslal štiplavou ránu Sedláčkovi, ten ale jeho pokus ukryl do lapačky.

16:36
    Domácí kombinují ve ve středním pásmu.

17:42
    Lijuduchin se prosmýkl podél pravého mantinelu, najel si blíže k Sedláčkovi a vypálil. Jeho pokus však Sedláček vyráží.

18:36
    Krasnoslobodtsev poslal na Sedláčka pěknou střelu, ale ten ji vyráží do pravého rohu kluziště.

19:00
    Běží poslední minuta první třetiny.

19:55
    Pět vteřin před koncem se ještě bude vhazovat před Kasutinem.

20:00

První třetina je za námi, v níž jsme neviděli žádný gol. Zápas se odehrává ve velice poklidném tempu, ani jeden tým si nevytvořil zatím žádnou větší šanci, která by mohla změnit stav zápasu. Mírně aktivnější jsou hosté.

20:02
    Úvodní buly druhé třetiny vyhrál celek hostů.

20:10
    Pujacsova střela letěla daleko od branky Kasutina.

20:33
    Hned po buly se pokusil o střelu Zharkov, jeho střelu však zablokoval Redlihs.

21:08
    Kombinace domácích ve středním pásmu ukončena po nepřesné přihrávce Salminena.

21:40
    Domácí jsou znova při rozehrávce nepřesní a přicházejí o puk.

23:08
    Wolski se řítil sám na Sedláčka, ale místo střely volil ještě přihrávku na Salminena, ten ihned po obdržené přihrávce vypálil, ale jeho střela letěla mimo tři tyče Sedláčkovy branky.

24:50
    Následuje komerční přestávka.

25:09
    Hra se nám začíná trochu více přiostřovat.

25:57
    A bude se poprvé vylučovat. Na trestnou lavici si půjde sednout Pavlovs(RIG) – 2 minuty za hrubost.

26:57
    Domácí jsou již v útočném pásmu, ale do stálejšího tlaku se jim dostat nedaří.

27:05
    Před brankou se pokusil zakončit Galuzin, ale netrefil puk.

27:48
    Krasnoslobodtsev vypálil zleva, ale jeho pokus Sedláček vyráží.

27:55
    Další dobrá příležitost pro domácí. Skačov poslal na Sedláčka prudkou střelu, puk přeskočil Sedláčkovy betony, ale za jeho zády neskončil.

27:57

28:00
    Skačov přihrával na druhou stranu Galuzinovi, ten ale trefuje pouze tyč Sedláčkovy branky!

30:16
    A bude se znova vylučovat. Zharkov(NOV) dostane za úder loktem 5 minut + osobní trest do konce utkání.

30:49
    Hosté tak budou hrát prodlouženou přesilovku a mají velkou šanci změnit skore zápasu.

31:25
    Kulijomin se řítil sám na Sedláčka, ale jeho pokus ho překonat byl neúspěšný.

32:17
    Hosté rozjíždějí další útočnou akci.

32:46
    Ale domácí vyhazují...

33:15
    Půlka přesilovky je za námi a hosté zatím nijak neohrozili branku domácích.

33:50
    V kleče ted zakončoval Paul Szczechura, ale jeho pokus zablokovali domácí obránci.

34:39
    Poslední minuta přesilovky.

35:00
    Szczechura znova v dobré příležitosti trefuje pouze výstroj Kasutina.

35:37

35:46
    Domácí dokázali přečkat pětiminutovou přesilovku hostů a jsou zpět v plné síle.

36:51
    Domácí drží útočné pásmo, ale k nějaké větší šanci se zatím nedostali.

37:00

37:00
    Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

37:38
    A bude se znova vylučovat, na trestnou lavici si půjde sednout Jekabs Redlihs(RIG) – 2 min za hákování.

37:58
    Domácí jsou již v útočném pásmu a rozjíždějí útočný kolotoč přihrávek.

38:32
    Tvrdou střelu na Sedláček vyslal Valentenko. Sedláček byl připraven a puk chytá.

39:00
    Běží poslední minuta druhé třetiny.

39:15
    Hietanen při střele zlomil hokejku a musí střídat.

39:38

40:00

Druhá třetina je za námi a můžeme říct, že nám nabídla stejnou podívanou jako ta první. O největší šanci utkání se zatím postarali domácí a to po šanci Skačova, který v 8 minutě druhé třetiny trefil pouze tyč Sedláčkovy branky.

40:02
    Úvodní buly třetí třetiny vyhrál celek hostů.

40:51
    Domácí jsou v úvodu aktivnější a pomalu dostávají hosty pod tlak.

41:38
    Wolski potáhnul puk podél pravého mantinelu přihrál Salminenovi, ten okamžitě vypálil, ale jeho pokus Sedláček vyráží.

43:38
    No musím říct, že jsem zvědavý jestli dneska uvidíme nějaký gol v základní hrací době. Oba dva týmy se k tomu zatím nemají a domácí fanoušky začíná hra pomalu nudit.

44:23
    Na trestnou lavici si půjde sednout Jekabs Redlihs(RIG) – 2 minuty za hákování.

45:09
    Domácí kombinují v útočném pásmu, ale do větší šance se zatím nedostali.

45:52
    Hosté skvěle brání a nepouštějí domácí ani do útočného pásma.

46:23

46:40

47:50
    Krásná akce domácích, od modré vypálil Bernadskij, jeho střelu ještě Sedláček vyrazil, ale pouze před Tverdochlebova, který ještě dorážel. V cestě za golem mu však stál Sedláček a zachranuje svůj tým.

47:48
    Hostům se nedaří dostat do útočného pásma, díky skvělé obraně domácích.

48:35
    Domácí stále u puku.

50:00
    Polovina třetiny je za námi v níž jasně dominují domácí. Hostům se zatím nedaří dostat do útočného pásma. Za to domácí se do útočného pásma dostávají poměrně lehce a dělají tak velké problémy Sedláčkovi.

51:03
    Ihned po vyhrané buly se pokusil o zakončení Dzerins, jeho pokus však Kasutin bez větších problému chytá.

52:00
    A je tu bitka!!

52:00
    Na trestnou lavici si půjdou sednou hráči Galuzin(NOV) a Poreys(RIG) – 2 minuty za hrubost.

52:14
    Hrát se tak bude 4 na 4.

52:46
    Robinson vypálil od modré, jeho pokus však Kasutin vyráží.

55:18
    Szczechura vypálil od modré, ale jeho střelu skvělým zákrokem likviduje Kasutin.

56:06
    Hra pokračuje ve stejném tempu. Ani jeden tým v závěru nechce udělat chybu a soustředí se především na obranou fázi hry.

57:12
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Sedláčkem.

57:34
    Domácí kombinuje ve vlastním obranném pásmu.

59:00
    Běží poslední minuta třetí třetiny.

59:54
    Skvělý Kasutin ted zabránil jasnému golu a nepouští skvělou dorážku Darzinse za svá záda.

59:54
    Oddechový čas pro domácí.

60:00

Golu jsme se nedočkali, a tak nám nezbývá nic jiného než si počkat až nějaký padne bud v prodloužení a nebo v nájezdech.

60:01

60:23
    Hosté u puku.

60:37
    Jejich pokus založit útočnou akci, však ztroskotal na Wilsonovi, který nepřesně přihrál a ztrácí tak puk.

62:20
    Kombinace hostů ve středním pásmu.

62:54
    Salminen se řítil sám na Sedláčka, ale jeho pokus o bekhendový blafák selhal a Sedláček vyráží.

64:00
    Běží poslední minuta prodloužení.

64:35
    Valentenko poslal na Kasutina střelu z velké dálky, ale Sedláček chytá.

64:55
    Domácí se ted řítili dva na jednoho, ale Salminen volil místo přihrávky volnému Immonenovi střelu, kterou Sedláček bez větších problémů chytá.