Barys – Chanty-Mansijsk 4:3 (kon.) | N.Novgorod – Riga 0:1 (0:1 po s.n.) | Viťaz – Lev 3:4 (0:1 po s.n.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Dinamo Riga.
    Autorem rozhodujícího nájezdu je ALEXANDR NIZIVIJS.

A Nizivijs překonává golmana. Stav je tak 0:1.

64:55
    Domácí se ted řítili dva na jednoho, ale Salminen volil místo přihrávky volnému Immonenovi střelu, kterou Sedláček bez větších problémů chytá.

62:54
    Salminen se řítil sám na Sedláčka, ale jeho pokus o bekhendový blafák selhal a Sedláček vyráží.

59:54
    Skvělý Kasutin ted zabránil jasnému golu a nepouští skvělou dorážku Darzinse za svá záda.

52:00
    Na trestnou lavici si půjdou sednou hráči Galuzin(NOV) a Poreys(RIG) – 2 minuty za hrubost.

52:00
    A je tu bitka!!

47:50
    Krásná akce domácích, od modré vypálil Bernadskij, jeho střelu ještě Sedláček vyrazil, ale pouze před Tverdochlebova, který ještě dorážel. V cestě za golem mu však stál Sedláček a zachranuje svůj tým.

44:23
    Na trestnou lavici si půjde sednout Jekabs Redlihs(RIG) – 2 minuty za hákování.

37:38
    A bude se znova vylučovat, na trestnou lavici si půjde sednout Jekabs Redlihs(RIG) – 2 min za hákování.

30:16
    A bude se znova vylučovat. Zharkov(NOV) dostane za úder loktem 5 minut + osobní trest do konce utkání.

28:00
    Skačov přihrával na druhou stranu Galuzinovi, ten ale trefuje pouze tyč Sedláčkovy branky!

25:57
    A bude se poprvé vylučovat. Na trestnou lavici si půjde sednout Pavlovs(RIG) – 2 minuty za hrubost.

23:08
    Wolski se řítil sám na Sedláčka, ale místo střely volil ještě přihrávku na Salminena, ten ihned po obdržené přihrávce vypálil, ale jeho střela letěla mimo tři tyče Sedláčkovy branky.

Jan Franek

Branky a nahrávky: rozh. náj. Nizivijs

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin – Hietanen, Chomitskij, Valentenko, Makarov, Grigorev, Denisov, Bernatskij, Bělochvostikov – Salminen, Immonen, Wolski – Krasnoslobodtsev, Galuzin, Skačov – Lijuduchin, Potapov, Kuljomin – Sentyurin, Tverdochlebov, Zharkov – Demidov
    Dinamo Riga: Sedláček – Robinson, Pujacs, Redlihs K., Redlihs J., Sotnieks, Poreys, Siksna – Wilson, Cipulis, Darzins, Szczcehcura, Indrašič, Haščák – Pavlovs, Bicevskis, Dzerins – Begovs, Nizivijs, Sarkanis – Tellqvist, Upitis.

Rozhodčí: Balushka Vladimir, Sergei Karabanov – Kutchava Tornike, Nikita Novikov