Chabarovsk – Magnitogorsk 1:6 (kon.) | Vladivostok – Čeljabinsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Novokuzněck – Ufa 3:1 (kon.)
Novosibirsk – Nižněkamsk 4:0 (kon.) | Spartak Moskva – Čerepovec 0:7 (kon.) | Minsk – Jaroslavl 3:1 (kon.)

64:57
    Nedorost si jde na tři vteřiny sednout na trestnou lavici.

62:55
    Kadějkin dostal desetiminutový trest za nesportovní chování.

53:37
    2 minuty za napadení pro Radulova. Přesilovka domácích a šance rozhodnout tento zápas.

50:01
    Vyústěním této nepovedené přesilovky jsou 2 minuty za držení pro Jašina. Hraje se ve čtyřech.

48:10
    Podruhé v tomto zápase míří Peter Podhradský na trestnou lavici. Odpyká si 2 minuty za podražení. Další šance pro Atlant.

33:20
    Další přesilovka pro domácí. Trubačov dostal 2 minuty za podražení. Další šance na vyrovnání.

27:57
    Arťuchin si půjde na 2 minuty za sekání odpočnout. Domácí mají další přesilovku.

22:10
    Přesilovka pro hosty. 2 minuty za hákování si odsedí Razin.

18:28
    2 minuty za krosček pro Rukavišnikova.

07:23
    Přesilovka i pro domácí. Velikov podrazil protihráče a také si odpyká 2 minuty.

04:05
    Peter Podhradský dostal 2 minuty za vystřelení kotouče z ledu. První přesilovka pro hosty.

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 37. Laine (Kašpar), 40. Laine (Kašpar, Kolář), rozh. náj. Robitaille – 22. Radulov (Niskala), 49. Michnov

HC Donbass Doněck: Leighton (Laco) – Kolář, Piganovič, Wilson, Podhradský, Bartulis, Razin, Silnickij – Kašpar, Fedotěnko, Laine – Nedorost, Jakuncenja, Dadonov – Robitaille, Běluchin, Varlamov – Kvitčenko, Zacharov, Torjanik – Šegolkov
    Atlant Moskevská oblast: Galimov (Borisov) – Niskala, Batyršin, Aťušov, Rukavišnikov, Novopašin, Velikov, Petrov – Michnov, Kolcov, Jašin – Trubačov, Radulov, Haataja – Arťuchin, Kadějkin, Šmeljov – Levickij, Majorov, Ševčenko – Sošnikov

Rozhodčí: Anatolij Zacharov, Alexander Čerenkov – Eduard Metalnikov, Alexander Sirotkin

Diváci: 2 893