Boston – Montreal 1:4 (kon.) | Columbus – Washington 5:2 (kon.) | Toronto – Florida 6:3 (kon.)
Ottawa – Tampa 5:3 (kon.) | Dallas – New Jersey 2:3 (po pr.) | Colorado – Minnesota 5:4 (kon.)
Arizona – Buffalo 2:3 (kon.) | Calgary – San Jose 4:1 (kon.) | Anaheim – Philadelphia 5:3 (kon.)

Tampa právě vstřelila branku!
    Hosté to zkusili bez brankáře a risk vyšel. Kotouč se dostal od Paláta k VICTORU HEDMANOVI a ten propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Ondřej Palát, Martin St. Louis

52:54
    A je tu branka v oslabení! Palát vybojoval puk na polovině hřiště a do úniku vyslal TYLERA JOHNSONA, který si na Andersona přišel s bekhendovým blafákem. Asistence: Ondřej palát

51:53
    Vyloučení na straně hostů, Barberio (TBL) držel protihráčovu hokejku a od rozhodčího obdržel dvě trestné minuty.

46:55
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Z ničeho nic je tu pátá branka domácích! Turris vybojoval kotouč za bránu a předložil ho mezi kruhy na BOBBYHO RYANA, který bekhendem propálil Lindbacka. Asistence: Kyle Turris

44:35
    Vyloučení na straně , za nedovolené bránění si jde na dvě minuty odpočinout Bobby Ryan (OTT).

43:03
    Z rychlého protiútok mohl skórovat Spezza, jeho střelu ale Lindback vystihl a perfektně zasáhl betony!

38:40
    Fantastická souhra domácího prvního útoku! Turris vybojoval puk v obranném pásmu a poslal ho na Ryana. Ten se s ním natlačil před bránu, otočil se a poslal ho zpět na KYLEA TURRISE, který pohotovu ranou k pravé tyči zvyšuje už na 4:1! Asistence: Clarke MacArthur, Bobby Ryna

30:59
    Michálek na obranné modré vystihl přihrávku Tampy a upaloval kupředu. V útoku ho podporoval Spezza, který byl na konci celé akce. Jeho střela ale mezi Lindbackovými betony neprošla.

26:25
    Obrovská chyba Radka Gudase. Tomu se nepodařilo odpálit puk z předbrankového prostoru a přistrčil ho pouze na ZACKA SMITHA, který si vyjel kousek dál do mezikruží a přesnou střelou o tyčku vsítil třetí branku domácích. Bez asistence.

23:10
    Rychlý protiútok hostů končí brankou! Kučerov převzal kotouč na modré útočné a zavezl ho do pásma. Z druhé vlny přijel podpořit útok ALEX KILLORN, dostal přesnou přihrávku a propálil, co se mu postavilo do cesty. Asistence: Nikita Kučerov, Viktor Hedman

Nejnovější zprávy o zranění Bena Bishopa hovoří o nespecifikovaném zranění v horní části těla. Jisté je jen jedno, do dnešního duelu už nezasáhne.

19:36
    Perfektní akce domácích zakončená ještě hezčí brankou! Spezza zavezl kotouč do útočného pásma po levém křídle. Naznačil křižnou přihrávku, avšak nepřihrál, ale sjel si na střed. Tam opět naznačil, tentokrát střelu, avšak akce ještě pokračovala. U pravé tyče byl totiž nikým nehlídaný ERIK KARLSSON, na kterého přihrávka směřovala a ten už se nemýlil! Asistence: Jason Spezza, Milan Michálek

13:19
    Dva neuvěřitelné zákroky Lindbacka za sebou! Nejprve zlikvidoval střelu od modré čáry, poté si počíhal i na dorážející hráče.

07:57
    Druhé vyloučení dnešního zápasu, na dvě minuty usedne na trestnou lavici za držení Cody Ceci (OTT).

02:34
    Spezza byl při průniku do útočného pásma zahákován Hedmanem (TBL), a ten tak odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

01:49
    Bishopa nahradí v brance Lindback!

01:49
    Domácí jdou rychle do vedení, avšak za jaké situace. Bishop vyjel po puku a jeden z jeho spoluhráčů ho trefil nejprve kolenem, poté i bruslí do hlavy. Zibanejad poté Bishopa lehce objel, našel volného MARCA MATHOTA, který bez problémů trefuje prázdnou bránu. Asistence: Mika Zibanejad, Jason Spezza

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 2. Mathot (Zibanejad, Spezza), 20. Karlsson (Michálek, Spezza), 27. Smith, 39. Turris (Ryan, MacArthur), 47. Ryan (Turris) – 24. Killorn (Kučerov, Hedman), 53. Johnson (Palát), 58. Hedman (Louis, Palát)

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson, Cowen, Gryba, Methot, Ceci, Wiercioch – Ryan, Turris (C), MacArthur – Zibanejad, Spezza, Michálek – Neil, Smith,Greening – Condra, Da Costa, Conacher. Trenér: P. MacLean.
    Tampa Bay Lightning: Bishop (od 2. Lindback) – Salo, Hedman, Gudas, Carle, Brewer, Barberio – St. Louis, Johnson, Palát – Purcell, Filppula, Killorn – Brown, Thompson, Kučerov – Cote, Crombeen, Malone. Trenér: J. Cooper

Rozhodčí: Pollock, Van Massenhoven – Brisebois, Cherrey

Diváci: 19757