Boston – Montreal 1:4 (kon.) | Columbus – Washington 5:2 (kon.) | Toronto – Florida 6:3 (kon.)
Ottawa – Tampa 5:3 (kon.) | Dallas – New Jersey 2:3 (po pr.) | Colorado – Minnesota 5:4 (kon.)
Arizona – Buffalo 2:3 (kon.) | Calgary – San Jose 4:1 (kon.) | Anaheim – Philadelphia 5:3 (kon.)
Los Angeles – Pittsburgh 1:4 (kon.)
Ottawa Senators
5:3 (2:0, 2:1, 1:2)
Tampa Bay Lightning
Pátek 31.01.2014, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

51:53
    Vyloučení na straně hostů, Barberio (TBL) držel protihráčovu hokejku a od rozhodčího obdržel dvě trestné minuty.

44:35
    Vyloučení na straně , za nedovolené bránění si jde na dvě minuty odpočinout Bobby Ryan (OTT).

07:57
    Druhé vyloučení dnešního zápasu, na dvě minuty usedne na trestnou lavici za držení Cody Ceci (OTT).

02:34
    Spezza byl při průniku do útočného pásma zahákován Hedmanem (TBL), a ten tak odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 2. Mathot (Zibanejad, Spezza), 20. Karlsson (Michálek, Spezza), 27. Smith, 39. Turris (Ryan, MacArthur), 47. Ryan (Turris) – 24. Killorn (Kučerov, Hedman), 53. Johnson (Palát), 58. Hedman (Louis, Palát)

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson, Cowen, Gryba, Methot, Ceci, Wiercioch – Ryan, Turris (C), MacArthur – Zibanejad, Spezza, Michálek – Neil, Smith,Greening – Condra, Da Costa, Conacher. Trenér: P. MacLean.
    Tampa Bay Lightning: Bishop (od 2. Lindback) – Salo, Hedman, Gudas, Carle, Brewer, Barberio – St. Louis, Johnson, Palát – Purcell, Filppula, Killorn – Brown, Thompson, Kučerov – Cote, Crombeen, Malone. Trenér: J. Cooper

Rozhodčí: Pollock, Van Massenhoven – Brisebois, Cherrey

Diváci: 19757