Gent – Lokeren 1:1 (kon.) | Anderlecht – Mons 2:0 (kon.)
1:1 (1:0)
Sporting Lokeren
Neděle 16.02.2014, 14:30 • GHELAMCO-arena (Gent) • Belgická Jupiler Pro League

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (16:28:31)

KAA Gent doma remizuje s KSC Lokerenem 1:1, oba týmy tak získávají do ligové tabulky jeden bod. Lokeren byl v prvním poločase lepším týmem, i tak ho ale prohrál 0:1, protože pokutový kop proměnil Neto. Lokeren měl v průběhu zápasu několik možností vyrovnat, podařilo se tak ale až v 94. minutě. To se po rohu Patosiho prosadil Harbaoui.

90+4
    Lokeren právě vstřelil branku!
    Tak to je tedy závěr! Domácí ztrácí vedení, které drželi od 13. minuty. Po centru Patosiho z rohového kopu se ve vápně prosadil HAMDI HARBAOUI! To tedy bylo střídání hostujícího trenéra, oba hráči, kteří se na vyrovnání podíleli, přišli na hřiště až během druhé půle.

90+3
    Nastaveno bylo bohatých 6 minut, sudí Boucaut rozhodně není troškař. Využije toho Lokeren? Hosté kombinují na útočné půli, zatím však bez zakončení.

90
    Běží nastavený čas, Gent úspěšně brání akce soupeře a díky gólu Neta z pokutového kopu je blízko vítězství. Udrží vedení?

88
    Po nepřesnosti v rozehře Vanakena se balon dostává k brankáři domácích Selsovi. Ten už s rozehrávkou určitě nebude spěchat.

86
    Je před námi samotný závěr, Gent vede stále brankou Neta z pokutového kopu. Lokeren má sice územní převahu, překonat Selse a hlavně obranu domácích se vůbec nedaří.

83
    Dutra to zkusil technicky, Sels ale včasným zákrokem balon likviduje.

80
    Zákrok obránce Gentu Diabatého na Vanakena se zdál být faulem, sudí Boucaut však nechává ve hře pokračovat. Lokeren se nadechuje k závěrečnému nátlaku.

78
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Pauw, přichází Patosi.

76
    Zukanovič přímý kop neproměnil, domácí si tak na druhou branku budou muset počkat. Dnes je však klidně možné, že branka Neta ze 13. minuty rozhodne celý zápas...

73
    Gent už si připravil zajímavou kombinaci, přihrávka Asareho na Kegeho byla ale příliš prudká, druhý jmenovaný ji proto ideálně nezpracoval.

71
    Po nepřesné rozehře hostů bude od branky rozehrávat zatím nepřekonaný gólman Gentu Sels.

69
    Miličevičovi se střelecký pokus absolutně nezdařil, balon získává zadarmo soupeř. Blíží se samotný závěr utkání, domácí stále drží těsné vedení.

67
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Kaya, přichází Harboui.

64
    Kaya zkusil své štěstí ze střední vzdálenosti, balon ale letí hodně vedle, Sels zasahovat nemusel.

61
    Prudký centr Persoonse z pravého křídla je příliš dlouhý, z této akce Lokerenu štěstí nezaprší.

59
    Dutra s Kayou pěkně zakombinovali poblíž pokutového území soupeře, nakonec však zasahuje pozorný Sels.