Motor ČB – Most 4:3 (po pr.) | Šumperk – Kadaň 4:3 (4:3 po s.n.) | Ústí n/L – Beroun 2:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:4 (1:1, 0:0, 0:3)
Medvědi Beroun 1933
Sobota 22.02.2014, 18:00 • Zlatopramen Arena, Ústí nad Labem • WSM Liga - O udržení

59:37
    Beroun právě vstřelil branku!
    Tak to je naprosto katastrofální závěr zápasu z pohledu Ústeckých Lvů. Od modré čáry nyní poslal puk do odkryté klece ZBYNĚK HRDEL. Bez asistence.

59:00
    Petrásek na střídačce, power-play Lvů!

57:54
    Medvědi využili i druhou přesilovku a možná rozhodují o svém víětzství. Po velkém tlaku a neproměnění řady příležitostí poslal kotouč do branky přes ležícího Petráska zblízka JAKUB BABKA. Asistence: Miroslav Třetina, Lukáš Chalupa.

57:04
    JAKUB MAREK nakonec v přesilovce zblízka vymetl horní roh branky. Využitá přesilovka. Bez asistence.

56:44
    Beroun si vzal oddechový čas.

56:44
    Miroslav Třetina nyní totálně zahodil tři gólové šance Berouna! Nejprve mířil jen těsně vedle tyčky, vzápětí dostal skvělý pas k pravé tyčce a ani nadvakrát nedokázal překonat famózního Petráska! Obrovské šance, sláva Petráskovi!

55:57
    Meidl (UNL) vyloučen za hru vysokou holí. Ústečtí jdou do tří.

54:07
    Vladimír Brož (UNL) vyloučen za hru vysokou holí. Ústecký obránce vyfasoval trest na 2+2 minuty, takže hosté si prakticky až do konce třetí třetiny zahrají dlouhou přesilovku.

49:30
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!
    ZBYNĚK SKLENIČKA spíše takovým nahozením od modré procedil kotouč mezi Šimbochovými betony. Brankáři Berouna nikdo před brankou neclonil a přesto puk nezachytil. Asistence: Jan Alinč, Petr Přeučil.

48:15
    Tverďák (BER) vyloučen za držení protihráče.

47:00
    Vladimír Brož tvrdě pálil od modré! Šimbochův beton připraven.

46:28
    Třetina zblízka posouval kotouč bekhendem na Petráska. Solidní šance.

38:21
    Miroslav Třetina dostal jasnou přihrávku do nájezdu a nedokázal blafákem překonat Petráska! Jasná, skutečně více než jasná gólová příležitost!

37:39
    Babka to dobře zkoušel z úhlu, Petrásek vyrážel ramenem!

36:17
    A Baránek (UNL) je právě vyloučen za nedovolené bránění.

34:00
    Pořický pálil z kruhů trestuhodně vedle!

29:37
    Nyní se domácí hnali do přečíslení, Grin ještě mohl poslat do akce Alinče, ale střílel, a s jeho pokusem si Šimboch poradil.

27:11
    Pořický (UNL) vyloučen za faul loktem. Přesilovka pro Beroun.

20:00
    Ústí dostalo kotouč do sítě, to už ale vypršela úvodní dvacetiminutovka. Gól neplatí.

19:33
    Kučný (BER) vyloučen za hákování. Domácí budou mít možnost další početní výhody.

17:26
    Chalupa (BER) za sekání vyloučen na dvě minuty. Tady nebylo co řešit. Tenhle zákrok byl vidět z každého úhlu.

17:25
    Baránek se dostal za obranu a při zakončení dostal sekeru přes ruku, jasné vyloučení!

16:18
    Jebavý jedovatě vypálil, Petrásek si s jeho ránou poradil!

14:23
    Holomek (UNL) vyloučen za podražení.

13:17
    Třetina nyní zklamal, z jasné pozice mu střela vůbec nesedla!

10:42
    Kamil Černý dobře pálil z úhlu, Šimbochův skvělý zákrok ramenem, když klouzal po brankové čáře.

10:23
    Nyní domácí předvedli dobrý důraz před brankou, hned trojice hráčů byla připravena dorážet před Šimbochem.

09:25
    Miroslav Třetina (BER) poslal kotouč mezi diváky, takže je pochopitelné, že si nyní posedí dvě minuty na trestné lavici za zdržování hry.

09:08
    MARTIN BARÁNEK to vzal na sebe, z levé strany potáhl kotouč a zkušeným švihem ho poslal pod víko. Gólman Medvědů byl bez šance. Asistence: Martin Hanzl.

06:46
    Už při hře v plném počtu se dostal za obranu Marek, pak přišla ještě dorážka. Petrásek měl mnoho práce!

05:03
    Marek tvrdě pálil v přesilovce od modré. Petrásek vyrazil těžký puk ramenem.

04:29
    Martin Baránek (UNL) vyloučen za hákování. Ústečtí jdou do oslabení.

01:23
    Tak to je úvod z pohledu Berouna! Hosté se dostali poprvé do útočné třetiny a hned z první střely se prosadili. Jmenovitě se o to postaral JAKUB BABKA, který se prosmýkl po levém mantinelu a pověsil kotouč do horního růžku branky. Asistence: Jiří Kučný, Miroslav Třetina.

Martin Pešout

Branky a nahrávky: 10. Baránek (Hanzl), 50. Sklenička (Alinč, Přeučil) – 2. Babka (Kučný, Třetina), 58. Marek, 58. Babka (Třetina, Chalupa), 60. Hrdel

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Dlouhý) – Grin, Z. Sklenička, Brož, Vobořil, Černý, Smetana, Holomek – Baránek, Alinč, P. Přeučil – D. Tůma, Rod, Pořický – Meidl, M. Hanzl, Vávra – Dostálek, Videlka, Kuchynka. Trenér: Skrbek
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Jebavý, Tverďák, Špelda, D. Sklenička, Kučný, Chalupa, Šteiner – Marek, Stromko, Hrdel – Třetina, Babka, Vrdlovec – A. Půlpán, Kubeš, Malý – Hrouda. Trenér: P. Novák.

Rozhodčí: Petružálek – Koskuba, Šulo