Liberec – Chomutov 4:5 (po pr.) | Zlín – HC Litvínov 2:1 (kon.) | Vítkovice – Sparta 2:4 (kon.)
HC Plzeň – Olomouc 6:5 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 5:1 (kon.) | Pardubice – Kladno 3:2 (po pr.)
Třinec – Kometa Brno 4:2 (kon.)
Berani Zlín
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
HC Litvínov
Čtvrtek 27.02.2014, 17:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

To je z mé strany vše, přeji vám příjemný zbytek dne a zase někdy na počtenou. (19:19:18)

V posledních vteřinách ještě minul prázdnou klec Matula.
    Utkání, které patřilo brankářům skončilo těsným výsledkem 2:1. O výhře Zlína rozhodl gól ze 42. minuty, který vsítil Filip Stránský. Je třeba především vyzdvihnout výkon obou brankářů, kteří předvedli nadprůměrný výkon a množství skvělých zákroků.

60:00

59:51
    Nejprve Svoboda střelil střele z mezikruží, kterou vyrazil před sebe. Jeho práce však pokračovala i nadále a ještě musel skvěle zasáhnou proti střele Strejčka, který pak zle dotíral a snažil se puk dostat za branku. Byla z toho velká mela a zmatek před bránou. Puk však zůstal před brankovou čárou.

59:34
    Vhazování před Svobodou.

59:12
    Jurík dostal kotouč z pásma!

58:59
    Buchta zblokoval tvrdou střelu od modré.

58:29
    Fučíkova střela od modré vystrašila Svobodu, ale nakonec ji zlínský brankář zkrotil a podržel v rukavici.

57:43

57:39
    Ofsajd domácích.

57:21
    Buchtovo nahození od modré Soukup vyráží a obránci puk posílají až k bráně Zlína.

56:38
    Vhazování před Svobodou, ale ještě předtím si hosté berou oddechový čas.

55:43
    Válek si jde osedět dvě minuty za hrubost. Přesilovku bude hrát tentokrát Zlín.

55:05
    Válek vyhrál buly a z první pálil Šimeček. Svoboda se musil opět činit.

54:56
    Trübenekr obkroužil bránu, nahrál na Zdeňka, ale jeho ránu z bezprostřední blízkosti vychytal skvělý Svoboda.

54:40
    Hosté vyhráli vhazování a ke střele se dostal Trübenekr, ovšem v cestě mu opět stál skvělý Svoboda.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 19. Jurík (Buchta, Matula), 42. Stránský (Hlaváč) – 45. Válek (Řehoř, Šimeček)

Berani Zlín: Svoboda (Haloda) – Stuchlík, Macharáček, Zbořil, Kužílek, Kobylík, Buchta, Talán, Velčovský – Hlaváč, Dalajka, Gremlica, Zaremba, Karola, Vyoral, Jurík, Stránský, Galuška, Matula, Hladiš, Sedláček
    HC Litvínov: Soukup (Sklíba) – Šesták, Beránek, Fučík, Strejček, Cvrk, Kokeš, Šefl – Řehoř, Trübenekr, Zdeněk, Weitz, Ujfaluši, Řezníček, Čeřovský, Sýkora, Šimeček, Válek, Štěpka