Chabarovsk – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Vladivostok – Novokuzněck 3:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
Amur Chabarovsk
1:2 (0:1, 1:0, 0:0- 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
Čtvrtek 27.02.2014, 09:00 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek dnešního dne.

Hráči Novosibirsku byli po celý zápas lepším mužstvem a i když nevyhráli v normální hrací době, nakonec berou alespoň bonusový bod po výhře v samostatných nájezdech, o který se postaral Vjačeslav Bělov. Díky dvoubodovému zisku se Novosibirsk posouvá na šesté místo tabulky Východní konference před Jekatěrinburg, Chabarovsk zůstává poslední mužstvem soutěže.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HK Sibir Novosibirsk.
    Dmitrij Tarasov nedal a Sibir Novosibirsk tak díky gólu VJAČESLAVA BĚLOVA z šesté série vítězí tento zápas.

Vjačeslav Bělov proměňuje svou penaltu a dostává Sibir do vedení 2:1.

Alexander Junkov nepřelstil Bespalova střelou mezi betony, po pěti sériích stále není rozhodnuto.

Igor Ožiganov nedal.

Dmitrij Tarasov udělal ten samý forehandový blafák jako v prvním případě. Tentokrát jej však Bespalov vychytal. 1:1.

Dmitrij Kugryšev pálil mimo, Amur teď může rozhodnout.

Dmitrij Monja rovněž nedal a tak pokračujeme. Stav je vyrovnaný 1:1.

Michailu Fisenkovi kotouč v poslední chvíli ujel.

Sergej Šumakov se neprosadil a stav je tak po dvou sériích vyrovnaný 1:1.

Dmitrij Tarasov svůj forehandový blafák poslal do brány.

Alexej Kopejkin střílí gól. Po první sérii je to tedy 0:1.

Alexander Junkov nenašel mezírku mezi betony Bespalova.

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první pojedou samostatný nájezd domácí hokejisté.

Ani jeden tým svou velkou šanci v prodloužení nevyužil a tak po úpravě ledu přijdou na řadu samostatné nájezdy. Střely na branku v prodloužení: 3:2.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 27. Krikunov (Fisenko, Klimčuk) – 20. Šumakov, rozh. náj. Bělov

Amur Chabarovsk: Murygin (Järvinen)- A Loginov, Bilalov, Sedunov, V. Loginov, Reese,Ježov, Bykov, Teslenko- Lugin, Junkov,Litovčenko- Stepanov, Tarasov, Šiškanov- Krikunov, Fisenko, Klimčuk- Kacuba, Smurov, Abramov
    HC Sibir Novosibirsk: Bespalov (Koskinen) Hrabal, Lekomcev, Kutuzov, Alexejev, Martynov, Bělov, Ožiganov- Okulov, Monja, Enlund- Kugryšev, Kopejkin, Koskiranta- Gubin, Sannikov, Šumakov- Karamnov, Romanov, Ignatuškin

Rozhodčí: Dejev, Safiullov- Kučava, Novikov