Liberec – Chomutov 4:5 (po pr.) | Zlín – HC Litvínov 2:1 (kon.) | Vítkovice – Sparta 2:4 (kon.)
HC Plzeň – Olomouc 6:5 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 5:1 (kon.) | Pardubice – Kladno 3:2 (po pr.)
Třinec – Kometa Brno 4:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 27.02.2014, 18:00 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

Utkání tedy končí. O bonusovém bodu pro domácí rozhodl v prodloužení po krásné akci Daniel Voženílek. Z Pardubic se s vámi loučí Marek Votke. (20:02:10)

61:35
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Utkání ukončuje nádherným průnikem podél mantinelu a následnou střelou z mezikruží DANIEL VOŽENÍLEK.

60:51
    V prodloužení nikdo nikam nespěchá, ani jeden z týmů nechce udělat chybu, která by ho stála zápas.

60:28
    Ostrý příklep Lukáše Váchy kryje Vladař.

60:01

Základní hrací doba rozuzlení nepřinesla. Po tříminutové přestávce následuje nadstavba v podobě prodloužení.

60:00

58:43
    Vladař se nechtěl dopustit chyby, kryje kotouč a sedmasedmdesát vteřin před koncem základní hrací doby kryje kotouč svou lapačkou.

57:11
    Patrik Poulíček znovu krásně projel kladenskou obranou, ale tentokráte jeho projektil branku Středočechů netrefil.

55:26
    Poulíček měl na holi možná rozhodující moment zápasu! S kotoučem se dostal až před Vladaře, ale bekhendem našel pouze jeho lapačku!

54:52
    Hra je nyní přerušena, protože kotouč vylétl ze hřiště.

53:42
    Oba týmy se ženou dopředu za rozhodujícím gólem, ale oba brankáři jsou si jisti a hra pokračuje za nerozhodného stavu.

51:18
    Lukáš Bureš zavezl kotouč do útočné třetiny, kde ale neustál tlak kladenských obránců a hosté tak míří dopředu.

50:41
    Vejmelka kryje kotouč před dotírajícími středočeskými obránci.

50:21

49:40
    Vyhozený kotouč zachytil jeden z kladenských hráčů a uháněl na Vejmelku! Včas byl ale odstaven pardubickým obráncem.

49:21
    Domácí se drží v útočném pásmu, ale nedostali se ke střele a Kladno vyhazuje.

48:44
    Východočeši vyhazují na druhou stranu hřiště.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 12. Pipek (Voženílek), 35. Špaček, 62. Voženílek – 22. Šilhavý (Habrdla), 44. Kalla (Novák)

HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (M. Veselý) – Kalous, Bažant, Pilný, Petira, Vácha, Procházka, M. Voženílek – Bureš, Kysela, Chvojka, D. Voženílek, Pipek, J. Veselý, Poulíček, Schneider, Špaček, Fiala.
    Rytíři Kladno: Vladař (Kaňka) – Větrovec, Hájek, Bunda, Doudera, Kolářík, Potěchin, Rajter – Slánský, Šilhavý, Macháček, Kobes, Kalla, Habrdla, Kuzďas, Machač, Novák, Janeček, Kružík, Hovsepjan.

Rozhodčí: Vampola – Čížek, Křivohlavý