Sparta B – Čáslav 2:1 (kon.) | Meteor – Štěchovice 1:1 (kon.) | Převýšov – Admira Praha 4:2 (kon.)
Kolín – Roudnice 0:0 (kon.) | Zápy – Jirny 1:1 (kon.)
SK Převýšov
4:2 (0:0)
FK Admira Praha
Neděle 16.03.2014, 10:15Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

1

2
    Za silně větrného počasí se již v Převýšově hraje, míč zatím mají na kopačkách domácích, kteří se snaží postupnou kombinací dostat k šestnáctce soupeře.

3
    Admira zatím po zisku balonu ho odkopává do bezpečných vod.

5
    Nyní však mohl pražský tým nekompromisně udeřit! Nadějné přečíslení zakončil hráč na pravé straně překvapivým lobem, brankář Převýšova na míč dosáhnout nedokázal! Naštěstí pro něj balon prolétl nad břevnem!

6
    Vzápětí se hosté vystavili do ofsajdu, útočná akce Admiry je tím pádem u konce.

8
    Také domácí poprvé v utkání nakoukli do šestnáctky soupeře, pozorný obránce však odkopl balon na rohový kop.

9
    Následná hlavičkovaná v šestnáctce Admiry skončila jistým zákrokem hostujícího brankáře.

10
    Jedovatá střela domácího hráče z rohu pokutového území se nakonec otřela o boční síť, hostující gólman bude vykopávat od vlastní branky.

12
    Tempo hry se nám poněkud zklidnilo, oba celky se potýkají s velkým množství nepřesností.

13
    Domácí dostali k dispozici standardní situaci ze zajímavé pozice, prudký centr ale přeletěl všechny hlavičkující a skončil v zámezí.

14
    Převýšov je v těchto minutách o něco aktivnější, Admira se nemůže kloudně vymanit z vlastní poloviny.

16
    Ani jeden z týmů si nedokáže dát tři přesné přihrávky aniž by ztratil míč, na těžkém převýšovském povrchu je to vcelku logické.

17
    Nadějný protiútok Admiry pokazila nepřesná finální přihrávka, domácím však odpověď také nevyšla podle představ.

18
    Brankář Admiry musel být nyní vystrašen, zakončení jednoho z domácích hráčů skončilo znovu na boční síti!

19
    A vzápětí měl Převýšov ještě mnohem větší příležitost! Pohledná kombinace na jeden dotek až do velkého vápna byla zakončena střelou ke vzdálenější tyči! Míč ji však o centimetry minul!

20
    Nákop Admiry si domácí beci v poklidu pohlídali.

21
    A znovu se hosté ke kloudnému zakončení nedostali, po nepřesném pasu končí balon v zámezí.

22
    Stejná situace se opakuje zhruba o minutu později. Admiře dnes kombinace výrazně vázne.

24
    Domácí se znovu usazují na polovině soupeře, do nitra šestnáctky se jim ale prozatím dostat nepodařilo.

26
    Nyní však došlo k zajímavé šanci Admiry, na centr z levé strany si na zadní tyči naskakovali hned tři hráči, ani jednomu se však míč mezi tři tyče vměstnat nepovedlo!

27
    Pro další z řady centrů si došel domácí gólman.

30
    Volný přímý kop Převýšova nakonec končí rohovým kopem, hlavičkáři domácího týmu se sunou do šestnáctky soupeře.

31
    Roh byl však rozehrán nakrátko, následně se domácím ani nepovedlo odcentrovat.

32
    Ofsajd Admiry vrací míč na kopačky hráčů Převýšova.

33
    Velká šance Admiry, zatím největší v zápase! Hosté rozjeli rychlý protiútok, po přízemním centru se na malém vápně skluzem snažil zakončit hostující útočník, trefil však pouze a jenom skvěle vyběhnutého brankáře!

36
    Jsou to naopak hosté, kdo má v posledních minutách výrazně navrch, skóre však zůstává i deset minut před poločasovou přestávkou nezměněno.

38
    Jeden z domácích hráčů si zpracoval balon rukou, což znamená další komplikace pro obranu Převýšova.

39
    Pro dalekonosný centr si šel domácí gólman, navíc byl při výskoku ještě faulován.

41
    Do konce poločasu zbývají zhruba čtyři minutky, v tuto chvíli se hraje převážně okolo půlící čáry.

42
    Nepříjemný závar v pokutovém území Převýšova vyřešila domácí obrana dalekým odkopem.

44
    Poločas se již spíše dohrává, žádnému z týmů se již moc útočit nechce.

45

Sudí nad rámec prvního poločasu nenastavil ani minutu, oba celky tak míří do kabin za nerozhodného stavu. Hraje se velmi vyrovnané utkání, Převýšov i Admira měli dobré příležitosti na otevření skóre, brankáři ale zatím změnu stavu nepovolili. Druhý poločas začne zhruba v 11:17.

46

47
    Admira právě vstřelila branku!
    Tak to byl skvělý vstup hostujícího týmu do druhé půle, v šestnáctce se nejlépe zorientoval TOMÁŠ MAJER, který poslal balon do sítě domácího brankáře – 0:1!

48
    Převýšov právě vstřelil branku!
    A rázem je na druhé straně vyrovnáno, Admira se z vedení radovala pouze několik sekund! JAKUB JARKOVSKÝ zůstal nepokrytý na hranici malého vápna a bleskovou střelou po zemi umazal těsný náskok pražského týmu – 1:1!

50
    Domácí jsou při chuti a snaží se strhnout náskok na svoji stranu. Defenzíva Admiry si již dává pozor.

SK Převýšov: Zavřel – Černý, Jarkovský, Kopáč, Ptáček, Doležal, Veselka, Sedláček, Bodlák, Dvořák Jan, Zorvan
    Náhradníci: Petr, Kouřil, Urbanec, Dvořák Josef, Špidlen, Novák, Kučera

FK Admira Praha: Víšek – Herc, Mošna, Vosický, Majer, Vyhnal, Tusjak, Brůžek, Zahálka, Šimeček, Vošahlík
    Náhradníci: Jungr, Mamurov, Paťha, Kurek, Snop, Petr, Čmejda.

52
    Silný vítr a déšť komplikuje oběma týmům fotbalové dovednosti, sledujeme spíše takovou překopávanou.

54
    Jarkovskému se podařilo zakončit svůj průnik v šestnáctce, měl to však na dlouhou nohu, a tak jeho střela postrádala jak přesnost, tak razanci.

56
    Petr Veselka zakončoval těsně za pokutovým územím Admiry, jeho střela však byla zablokována a k Víškovi se nedostala.

57
    Uvidíme první výměnu na hostující straně, Jakub Špidlen nahradí Matěje Bodláka.

58
    Matěj Ptáček ostrým faulem zastavil vznikající protiútok Admiry, domácí hráč může být rád, že od rozhodčího neuviděl žlutou kartu.

59
    Tak to je velká komplikace pro domácí tým! Brankář Erik Zavřel šel mimo pokutové území do souboje s jedním z útočníků Admiry, rozhodčí mu za faul automaticky ukázal červenou kartu!

60
    Převýšov musí pochopitelně střídat, na trávník jde náhradní gólman Radek Petr, trenér ze hry stahuje Filipa Zorvana.

61
    A chvíli na to odchází Matěj Ptáček, místo kterého vběhne na trávník Jakub Urbanec.

63
    Ondřej Vosický chtěl přivítat domácího brankáře mezi tyčemi, jeho střela z velké dálky však asi o dva metry přeplachtila břevno Petrovy svatyně.

66
    Admira cítí v přesilové hře šanci a mačká svého soka na jeho polovině. Domácí zatím pasivně brání a čekají na protiútoky.

67
    Jeden takový vzápětí přišel, přenesení hry na volného Urbance ale nebylo přesné.

68
    Převýšov dostal k dispozici rohový kop, jeho exekuci však obránci na přední tyči odvrátili.

69
    Došlo k faulu v pokutovém území Převýšova, domácí dostanou možnost kopat penaltu!

69
    Ladislav Brůžek dostává za faul ve vápně žlutou kartu.

70
    Domácí otáčejí skóre ve svůj prospěch a dvacet minut před koncem duelu se dostávají do vedení! Míč si na penaltový puntík postavil JAKUB JARKOVSKÝ a nekompromisní střelou k tyči nedal brankáři šanci. Víšek sice stranu vystihl, zasáhnout ale nedokázal – 2:1!

72
    Hosté jsou zaskočeni průběhem zápasu, Převýšov má v tuto chvíli i v desíti navrch.

73
    A rázem je během tří minut o vítězi s největší pravděpodobností rozhodnuto! Domácí vstřelili velmi kuriózní branku, JAKUB URBANEC svou rozehrávku rohového kopu poslal bez teče přímo do sítě a rozjásal tím domácí fanoušky – 3:1!

74
    Dnešnímu zápasu v Převýšově přihlíží 150 diváků.

75
    Admira pochopitelně musí reagovat prvním střídáním, Brůžka nahradí Tomáš Petr.

77
    Hosté se nemohou dostat blíže k šestnáctce soupeře, Převýšov má zápas jednoznačně ve svých rukou.

78
    Na čtvrtou branku nenechali domácí fotbalisté příliš dlouho čekat! Převýšov v deseti hráčích hned třikrát udeřil a definitivně rozhoduje o svém vítězství! Autorem čtvrté trefy je MARTIN KOPÁČ – 4:1!

80
    O osudu utkání je již rozhodnuto, Admira se již nikam extra nežene.

81
    David Snop vystřídá na poslední minuty Viktora Šimečka.

82
    A vzápětí odchází také střelec jediného gólu Admiry Majer, na jeho post se postaví Čmejda.

82
    Žlutou kartu za ostrý faul obdržel střídající Jakub Špidlen.

85
    Admira se přece jen ještě snaží o kosmetickou úpravu výsledku, domácí mají i v deseti duel jasně ve svých rukou.

87
    Admira vybojovala rohový kop, z něho však nic vytěžit nedokázala.

88
    Opět se bude střídat, na poslední minuty vystřídá Kouřil Doležala.

89
    Pražský tým ještě dostává k dispozici standardní situaci z dobré pozice, podaří se Admiře alespoň ještě snížit?

89
    A to se také hostům daří! Volný přímý kop skončil na tyči domácí branky, hostujícím hráčům se nakonec podařilo dotlačit míč za brankovou čáru! Ze vstřeleného gólu se raduje PAVEL VYHNAL – 4:2!

90
    Brankáři Petrovi se nelíbilo rozhodnutí rozhodčího uznat gól, obdržel od něj žlutou kartu.

90+1
    Admira stále tlačí, závěr patří jednoznačně jí. O třech bodech pro Převýšov je již dávno rozhodnuto.

90+2
    Rozhodčí nakonec nastavil zápas o pět minut.

90+4
    Utkání se chýlí ke konci, na straně Převýšova se dnes bude slavit.

Převýšov i přes červenou kartu dokázal udolat pražskou Admiru v poměru 4:2 a v tabulce se posouvá na sedmé místo. Hosté naopak ještě budou muset bojovat o svou záchranu ve třetí lize. (12:08:28)

Petr Dejnožka

Branky: 48. Jarkovský, 70. Jarkovský (pen.), 73. Urbanec, 78. Kopáč – 47. Majer, 89. Vyhnal

Karty:   82. Špidlen (PRV), 90. Petr (PRV) – 69. Brůžek (ADM)   59. Zavřel (PRV)

SK Převýšov: Zavřel – Černý, Jarkovský, Kopáč, Ptáček (61. Urbanec), Doležal (88. Kouřil), Veselka, Sedláček, Bodlák (57. Špidlen), Dvořák Jan, Zorvan (60. Petr)
    Náhradníci: Dvořák Josef, Novák, Kučera

FK Admira Praha: Víšek – Herc, Mošna, Vosický, Majer (82. Čmejda), Vyhnal, Tusjak, Brůžek (75. Petr), Zahálka, Šimeček (81. Snop), Vošahlík
    Náhradníci: Jungr, Mamurov, Paťha, Kurek