Japonsko U18 – Finsko U18 2:4 (kon.) | Kanada U18 – Česko U18 5:0 (kon.) | USA U18 – Švédsko U18 7:0 (kon.)
Rusko U18 – Maďarsko U18 3:1 (kon.)
Berani Zlín
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Mountfield HK
Středa 26.03.2014, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Generali play off Tipsport extraligy

59:53
    Petr Zámorský (ZLN) 2 minuty hrubost
    Pavel Kubiš (ZLN) 2 minuty hrubost.

59:53
    David Švagrovský (HKM) 2+2 minuty hrubost.
    Tomáš Harant (HKM) 2 minuty hrubost.

58:55
    Okál poslal u mantinelu k zemi Jakuba Marka a bude za to pykat. Zlínský důrazný útočník vyfasoval dvě minuty za hrubost.

58:07
    Jaroslav Kudrna (HKM) 2 minuty podražení.

52:42
    Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty podražení.

50:38
    Berani se ukázkově brání a Hradci odebírají kotouč už ve středním pásmu.

50:05
    Teď si pro změnu zahraje přesilovou hru Hradec. Jiří Marušák (ZLN) 2 minuty za hákování.

46:38
    David Švagrovský (HKM) 2 minuty za nedovolené bránění.

35:24
    Zdeněk Okál (ZLN) se nemohl dívat na to, jak Pláněk uštědřil sekeru Holíkovi a následně před brankou oplácel. Budou to dvě minutky za nedovolené bránění.

32:29
    Na ledě se začíná ostřit a hosté jdou do čtyř. Tomáš Harant (HKM) si za svůj zákrok vykoledoval 2+10 min za zásah do oblasti hlavy a krku.

28:41
    Hradec Králové bude mít výhodu přesilové hry. Potrestán je Jiří Marušák (HKM) 2 minuty za podražení.

23:43
    Tomáš Mertl (HKM) 2 minuty za držení.

19:17
    Hradec si zahraje druhou přesilovou hru. Petr Leška (ZLN) 2 minuty držení.

3:44
    Mountfield si jako první zahraje početní výhodu. Oldřich Horák (ZLN) 2+2 minuty za hru vyskou holí. To je veliká šance pro hosty se dostat do vedení, protože přesilovku budou hrát nejméně po dobu čtyř minut.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 13. Horák, 17. Veselý (Honejsek), 23. Okál (Řezníčkovo), 59. Kubiš (Melenovský, Marušák)

Berani Zlín: Štůrala (Kašík) – Kotvan, Marušák, Urbanec, Zámorský, Horák, Řezníček – Balaštík, Leška, Köhler – Honejsek, Čajánek, Veselý – Ondráček, Melenovský, Kubiš – Okál, Holík, Čech, P. Sedláček.
    Mountfield HK: Kacetl (23. Kantor) – Jank, Harant, Mikuš, Pláněk, Frühauf, Ptáček, Plášil – Kudrna, Mertl, Šimánek – Dej, Tvrdík, Pospíšil – Švagrovský, Marha, Červený – Škoda, Knotek, Marek.

Rozhodčí: Šindler, Polák, Charvát, Lhotský