Japonsko U18 – Finsko U18 2:4 (kon.) | Kanada U18 – Česko U18 5:0 (kon.) | USA U18 – Švédsko U18 7:0 (kon.)
Rusko U18 – Maďarsko U18 3:1 (kon.)
Berani Zlín
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Mountfield HK
Středa 26.03.2014, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Generali play off Tipsport extraligy

59:53
    Petr Zámorský (ZLN) 2 minuty hrubost
    Pavel Kubiš (ZLN) 2 minuty hrubost.

59:53
    David Švagrovský (HKM) 2+2 minuty hrubost.
    Tomáš Harant (HKM) 2 minuty hrubost.

58:55
    Okál poslal u mantinelu k zemi Jakuba Marka a bude za to pykat. Zlínský důrazný útočník vyfasoval dvě minuty za hrubost.

58:30
    Zlín právě vstřelil branku!
    Přesilovka domácích je velice rychle využita. Marek Melenovský našel přihrávkou zpoza branky osamoceného PAVLA KUBIŠE, pro kterého nebyl problém zakončit do poloodkryté branky. Asistence: Marek Melenovský, Jiří Marušák

58:07
    Jaroslav Kudrna (HKM) 2 minuty podražení.

55:58
    Dnešní duel sleduje 5161 diváků.

52:42
    Petr Čajánek (ZLN) 2 minuty podražení.

50:38
    Berani se ukázkově brání a Hradci odebírají kotouč už ve středním pásmu.

50:05
    Teď si pro změnu zahraje přesilovou hru Hradec. Jiří Marušák (ZLN) 2 minuty za hákování.

46:38
    David Švagrovský (HKM) 2 minuty za nedovolené bránění.

45:29
    Hrubka Kotvana málem stála Zlín první inkasovaný gól. Štůrala ale fantasticky konečkem betonu dokázal vytěsnit pokus Červeného mimo branku.

44:38
    Rychlík Honejsek přebruslil obránce Mountfieldu a svůj pokus bekhendem nasměroval milimetry nad horní tyčku.

35:24
    Zdeněk Okál (ZLN) se nemohl dívat na to, jak Pláněk uštědřil sekeru Holíkovi a následně před brankou oplácel. Budou to dvě minutky za nedovolené bránění.

32:29
    Na ledě se začíná ostřit a hosté jdou do čtyř. Tomáš Harant (HKM) si za svůj zákrok vykoledoval 2+10 min za zásah do oblasti hlavy a krku.

28:41
    Hradec Králové bude mít výhodu přesilové hry. Potrestán je Jiří Marušák (HKM) 2 minuty za podražení.

27:40
    Oldřich Horák napřáhl na modré čáře a zasáhl sudího Poláka přímo do tváře. Rozhodčí okamžitě přerušil hru a spěchá na ošetření.

26:31
    Kubiš v přečíslení dvou na jednoho našel milimetrovou přihrávkou hokejku Petra Čajánka. Zlínský kapitán ještě vracel puk Kubišovi a kus černé gumy poskakoval nebezpečně po brankovišti Kantora. Nakonec hostům nezbylo nic jiného, než kotouč vyhodit na icing.

23:43
    Tomáš Mertl (HKM) 2 minuty za držení.

23:43
    Štůrala zneškodnil parádním přesunutím jasnou gólovku Tomáše Mertla, který poté frustrovaný fauloval a Zlín čeká první početní výhoda.

22:38
    Kacetl opouští brankoviště a do branky se staví Pavel Kantor.

22:28
    ZDENĚK OKÁL si gól za tohle odmakané střídání opravdu zasloužil. Řezníčkovo nahození vyrazil Kacetl pouze před zlínského útočníka, který dorážkou překonává brankáře Mountfieldu. Asistence: Dalibor Řezníček.

19:17
    Hradec si zahraje druhou přesilovou hru. Petr Leška (ZLN) 2 minuty držení.

18:45
    První zlínská formace roztočila před Kacetlem pořádný kolotoč. Balaštík našel v dobré pozici Köhlera, ten zaměstnal svým pokusem Kacetla, který puk neudržel a domácí stále kombinují.

17:00
    Honejskovi nejprve nevyšla klička, když mu kotouč utekl před prázdnou brankou, ale ONDŘEJ VESELÝ už se vzápětí nemýlil. Pokus zlínského útočníka vymetl přesně horní růžek Kacetlovy branky. Asistence: Antonín Honejsek.

15:26
    Červený našel u levé tyčky volného Josefa Marhu, který v tutovce místo prázdné branky trefil pouze přesunujícího se Štůralu.

12:40
    Ledová sprcha pro fanoušky Hradce Králové a obrovská radost na straně domácích. OLDŘICH HORÁK vystřelil na modré čáře a jeho střelu si do branky nejspíše tečoval někdo z obránců Mountfieldu. Bez asistence.

7:35
    Zlínská trojice Leška, Köhler, Zámorský se vydala ve vlastním oslabení do šance a Kacetl se musel pořádně natahovat proti tvrdému pokusu Köhlera.

3:44
    Mountfield si jako první zahraje početní výhodu. Oldřich Horák (ZLN) 2+2 minuty za hru vyskou holí. To je veliká šance pro hosty se dostat do vedení, protože přesilovku budou hrát nejméně po dobu čtyř minut.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 13. Horák, 17. Veselý (Honejsek), 23. Okál (Řezníčkovo), 59. Kubiš (Melenovský, Marušák)

Berani Zlín: Štůrala (Kašík) – Kotvan, Marušák, Urbanec, Zámorský, Horák, Řezníček – Balaštík, Leška, Köhler – Honejsek, Čajánek, Veselý – Ondráček, Melenovský, Kubiš – Okál, Holík, Čech, P. Sedláček.
    Mountfield HK: Kacetl (23. Kantor) – Jank, Harant, Mikuš, Pláněk, Frühauf, Ptáček, Plášil – Kudrna, Mertl, Šimánek – Dej, Tvrdík, Pospíšil – Švagrovský, Marha, Červený – Škoda, Knotek, Marek.

Rozhodčí: Šindler, Polák, Charvát, Lhotský