Saint-Étienne – Nice 1:1 (kon.) | Valenciennes – Lyon 1:2 (kon.) | Monaco – Nantes 3:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:1 (0:0)
OGC Nice
Neděle 06.04.2014, 14:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Ètienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

90+1
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je MAX-ALAIN GRADEL, který nedal Ospinovi žádnou šanci a proměnil penaltu.

57
    Nice právě vstřelilo branku!
    Druhý rohový kop si už domácí nepohlídali. MATHIEU BODMER si naběhl na přední tyč a ač zády k brance, tak překonal Ruffiera, který tuto teč vůbec nečekal.

David Sochor

Branky: 90+1. Gradel (pen.) – 57. Bodmer (Eysseric)

Karty:   27. Bayal Sall (SET), 31. Lemoine (SET), 80. Clerc (SET), 85. Trémoulinas (SET) – 44. Digard (NIC), 58. Mendy (NIC), 66. Eysseric (NIC)   90+1. Digard (NIC)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Clerc, Bayal Sall, Perrin (C), Trémoulinas – Cohade (54. Hamouma), Lemoine (87. Diomande), Guilavogui, Mollo (59. Gradel) – Erdinç, Brandão.
    Náhradníci: Moulin – K. Zouma, Brison, Clément, Hamouma, Diomande, Gradel.

OGC Nice: Ospina – Puel, Genevois, Bodmer, Kolodziejczak – Mendy, Digard (C), Traoré (83. Abriel) – Eysseric (76. Bruins), Bosetti (36. Maupay), Bauthéac.
    Náhradníci: Hassen – Palun, Abriel, Bruins, Honorat, Maupay, Amavi.

Rozhodčí: Gautier – Annonier, Jeanne