Bohem. Pr. – Ústí n. L. 1:3 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:1 (kon.) | Vltavín – Táborsko 1:4 (kon.)
Vlašim – Sokolov 0:4 (kon.) | Frýdek-Místek – Hr. Králové 3:1 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 1:1 (kon.)
FK Pardubice
0:1 (0:1)
FK Třinec
Sobota 10.05.2014, 10:15 • Pod Vinicí • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

90
    Poslední změna u hostů. Jaroslava Málka střídá Tomáš Matoušek.

81
    Sklenář dával míč do vápna, ale ten na Pospíšila neprošel. Domácí přidávají pod kotel, ale hosté nyní měli vyloženou šanci, když Haša obešel posledního obránce Němečka a byl sám před Shejbalem, ale jeho střela byla sražena a dorážka Málka šla nad!

78
    Druhá změna v celku Třince. Pavla Malířa nahradil Roman Haša.

75
    Po faulu na unikajícího Fikejze viděl ŽK Michal Janec. Domácí mají výhodu trestného kopu přesně z místa odkud v prvním poločase inkasovali.

71
    Po akci střídajících hráčů přiťukl ve vápně Sklenář Řezníčkovi, ale jeho střelu z úhlu Paleček vyrazil.

69
    Poslední změna v domácím útoku. Lukáše Poučka nahrazuje Radim Fikejz.

61
    Žlutou kartu viděl za faul Marek Čelůstka.

60
    Střídání v hostujícím celku. Radka Gulajeva nahradil Tomáš Gavlák.

59
    Po faulu na Jeřábka viděl žlutou kartu Martin Motyčka.

57
    Druhá změna v domácím celku. Petra Kudrnu nahradil Jan Řezníček.

49
    Hosté se již radovali z branky, ale ta pro ofsajd nemohla platit.

46
    Domácí celek dle očekávání udělal jednu změnu, když Martina Hundáka do druhé půle vystřídal Václav Sklenář.

23
    Třinec právě vstřelil branku! Trestný kop poslal MIROSLAV CEPLÁK přesně k levé tyči domácí branky a Shejbal byl krátký – 0:1.