Slovácko B – Žďár n/S 4:2 (kon.) | Zlín B – Břeclav 3:2 (kon.) | Zábřeh – Olomouc B 3:0 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
3:0 (0:0)
SK Sigma Olomouc B
Neděle 25.05.2014, 14:00 • Městský stadion, Zábřeh • Moravskoslezská fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

Dobrý den. Vítám vás u dnešního online přenosu ze Zábřeha. Dnes se utkají SK Sulko Zábřeh a SK Sigma Olomouc "B".

Něco o SK Sulko Zábřeh
    Zábřeh poslední dva zápasy prohrál a ještě ke všemu má marodku.
    Prozatím je na 6.místě po 26.zápasech.

Něco o SK Sigma Olomouc "B"
    Sigma bojuje o postup do 2.ligy, ale ztrácí tři body na první Opavu. A je na 2.místě.

-40
    Hráči obou mužstev se již rozcvičují na hrací ploše. Dnešní utkání bude doprovázet velmi teplé a slunečné počasí.

-30
    Dnešní utkání povedou rozhodčí Vlastimil Ogrodník, Vít Ondráš a Lukáš Míko.

-25

FK Sulko Zábřeh: Šustr – Kovář "C", Čep, Vaník, Swiech, Lukáš, Čtvrtníček, Binar, Linek, Váňa, Bačík
    Trenér: Jiří Balcárek
    Náhradníci: Kamisch – Žanda, Kristek, Horký, Skácel

SK Sigma Olomouc B: Reichl – Svozil, Habusta "C", Štěrba, Richter, Holub, Schmidt, Ševčík A., Texl, Hýbl, Hladík
    Trenér: Josef Mucha
    Náhradníci: Chvěja – Ševčík O., Žák, Jemelka, Stříž

Rozhodčí: Ogrodník – Ondráš, Miko.

-5
    Hráči obou mužstev již odešli do kabin, aby se připravili na začátek utkání.

-1
    Rozhodčí Vlastimil Ogrodník přivedl obě mužstva na hrací plochu a za malý okamžík začne utkání. Domácí budou hrát v tradiční modrých dresech a hosté v oranžových..

1

2
    První rohový kop pro hosty.

2
    Rohový kop odvrátili domácí.

6
    Domácí zatlačili hosty na jejich polovinu, ale vysledný centr Swiecha se dostal pouze do zámezí.

9
    Střelu z 18.metrů vyslal těsně nad branku hostí Binar.

14
    Rohový kop pro domácí.

15
    Míč protěl k brance, ale obránci hostí odvrací na druhý roh a vzápětí posílá míč na roh hostující brankář.

16
    K nízkému rohovému kopu se dostal Linek, který míč prodloužíl na obránce hostí

21
    Obě mužstva teď předvádí fotbal plný nepřesností.

28
    Přímý volný kop domácích skončil těsně vedle branky hostí.

Centr na brnaku hostí propadl územím hostí a Vaník hlavičkou poslal míč těsně vedle tyče.

32
    Ševčík z výhodné pozice vypálil vysoko nad branku.

39
    Faul hostí...

43
    Holub se z pravé strany doslova prodral do malého vápna, kde tvrdou střelou orazítkoval břevno Šustrovi branky.

45
    Hosté budou rozehrávat přímý volný kop....

45

Skončil nám první poločas, který nepřinesl žádný gól.

48
    Žlutou kartu dostává domácí hráč Lukáš. A ve stejné chvilí předvedl hlasatel komickou vložku.....

50
    Hosté začali druhý poločas mírným tlakem.

55
    Přihrávka Čtvrtníčka do vápna hostí našla Bačíka, který však tutovku neuvěřitelně spáli.

56
    Rohový kop budou zahrávat hráči hostí.

57
    Texl vyslal nebezpečnou střelu a Šustr svým výborným zákrokem vyráží na roh a hosté zvyšují svůj tlak.

58
    Střelu hostujícího hráče zblokoval Swiech...

59
    Další skvělý zákrok předvel Šustr.

63
    Rohový kop domácích.

63
    Zábřeh právě vstřelil branku!

Po rohovém kopu se ujimají domácí vedení..Nejlepé se k míči dostal Čep a ten poslal míč do branky hostí.... 1:0 !!

65

67
    Žlutou kartu vidí i hráči hostí. Tentokrát Svozil.

67
    První střídání hostí. Odešel hráč Richter a přišel Střiž....

68

A Zábřeh se ujimá dvojbrankového vedení.
    Linek přihrál MARTINU BAČÍKOVI, který z 20.metrů vyslal nechytatelnou dělovku do šibenice hostí.

70

A vzápětí ze stejného místa posílá do stejného místa branky míč TOMÁŠ BINAR a Zábřeh vede 3:0 !!!

70
    Žlutou kartu dostává Binar za svlečení dresu.

72
    A hostující trenér reaguje na tuto situaci a střídá po druhé. Odešel Adam Ševčík a přišel Ondřej Ševčík.....

75
    Třetí střídání hostí odešel Hladík a přišel Žák..

75
    Rohový kop hostí...

77
    První střídání domácích. Odešel Vaník a přišel Skácel.