Hr. Králové – Bohem. Pr. 2:1 (kon.) | Chorzów – Prešov 0:0 (kon.) | Fehérvár – Jablonec 1:1 (kon.)
HFK Olomouc – Opava 0:4 (kon.) | Č. Budějovice – Brno 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Bohemians 1905 0:1 (kon.)
Hr. Králové – Pardubice 0:1 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:0 (kon.) | Třinec – Trnava 3:1 (kon.)
Znojmo – Brno 4:0 (kon.) | Chrudim – Slavia B 4:3 (kon.) | Teplice – Kolín 3:1 (kon.)
Vlašim – Vyšehrad 3:3 (kon.) | Kaiserslautern – Most 5:0 (kon.) | Neftçi Baku – Příbram 0:0 (zruš.)
Mladá Boleslav – Concordia Chiajna 1:2 (kon.)
FK Třinec
3:1 (1:0)
FC Spartak Trnava
Středa 09.07.2014, 17:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2200 míst) • Přípravný zápas

81
    Trnava právě vstřelila branku!
    Hosté jsou za svou snahu přece jenom odměněni brankou! Po faulu na Bašu rozehrávala Trnava nebezpečný přímý kop zpoza šestnáctky a LUKÁŠ REMEŇ se přes zeď trefil náramně – 3:1!

59
    Třinec právě vstřelil branku!
    MIROSLAV CEPLÁK si na penaltu věřil a gólmanovi Hrivňákovi nedal nejmenší šanci! Brankář hostí se vrhl doprava, míč zamířil do opačného koutu branky – 3:0!

47
    Čerství třinečtí hráči okamžitě navyšují vedení! Joukl postrčil míč do běhu na Cepláka, ten si balon zastavil na čáře, zhodnotil situaci, přihrál před prázdnou branku na RENÉHO DEDIČE, který rozvlnil síť trnavské brány podruhé – 2:0!

8
    V posledních minutách Třinec Trnavu zamkl a zaslouženě vytěžil vedoucí branku. Zawada si udělal mezi slovenskými obránci slalom, jeho střílený centr se odrazil od Málka k nehlídanému ONDŘEJI SMETANOVI a ten už měl pozici jednoduchou – 1:0!

Ondřej Zoubek

Branky: 8. Smetana, 47. Dedič, 59. Ceplák (pen.) – 81. Remeň

FK Třinec: 1. poločas: Bruk – Zawada, Kubáň, Čelůstka, Janec – Kundrátek, Málek, Motyčka (C), Trajkovski – Gulajev, Smetana. 2. poločas: Paleček – Sporysz, Hupka, Matoušek, Janec – Malíř, Voves, Ceplák, Švábík – Dedič, Joukl. Trenér: Marek Kalivoda.
    Náhradníci: Paleček – Voves, Sporysz, Joukl, Matoušek, Malíř, Švábík, Hupka, Ceplák, Dedič.

FC Spartak Trnava: Hrivňák – Ondra, Grman, Galba (C), Rehák (63. Košťál) – Kasaj (70. Baša), Remeň, Osmagič (63. Hlavna), Hrebík – Ujlaky (74. Jakabovič) – Obradovič (70. Saša). Trenér: Pavol Bartoš.
    Náhradníci: Švábek – Hlavna, Košťál, Jakabovič, Baša, Saša.

Rozhodčí: Tacina – Duda, Galásek