Olomouc – Francie U23 2:3 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:1 (kon.) | Jihlava – Znojmo 5:1 (kon.)
HC Olomouc
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
Berani Zlín
Středa 06.08.2014, 16:45 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Zápasy mládeže

Děkuji za pozornost, budu se na vás těšit u dalšího zápasu. Krásný zbytek dne. (19:00:02)

Přípravný zápas mezi domácí Olomoucí a Zlínem dopadl lépe pro olomoucké hokejisty, kteří zápas vyhráli v poměru 3:1. V celém zápase byli lepší hokejisté Olomouce, kteří někdy až hladce pronikali do obranné třetiny Zlína. Zlín byl nejnebezpečnější v úvodu druhé třetiny, jejich tlak však domácí zvládli a následně vstřelili dva góly. V poslední třetině byla hra vyrovnaná, zlínskému týmu se podařilo pouze snížit na konečných 3:1 pro HC Olomouc.

60:00

59:57
    Šarvátka mezi Spurným (OLO) a Martínkem končí vítězně pro domácího hráče.

59:00
    Běží poslední minuta zápasu.

58:30
    Kuba (OLO) střílel k pravé tyči, hostující brankář vyrazil betonem.

57:25

55:30
    Dvě minuty za hrubost dostává štefka (OLO)

55:25
    Pěstní souboj Mezi Štefkou (OLO) a Tomeškem končí vítězně pro zlínského borce.

55:00
    Hra se nyní vyrovnala, oba týmy se snaží útočit, každý útok však záhy končí.

52:10

52:00
    Kotek (ZLN) pálil z výborné pozice, branku minul.

50:30

50:12
    Dvě minuty za podražení dostává Škuda (OLO).

50:00
    Zlínští hokejisté jsou nyní aktivnější. Po vstřeleném gólu vycítili šanci zápas alespoň vyrovnat.

48:40
    Olomoucký kapitán Kuba střílel z dobré pozice, avšak Sirota mu střelu zblokoval.

48:29
    Dvě minuty za podražení dostává Tomešek (ZLN).

47:00
    Mikulec (ZLN) nahazoval buk před bránu a Kolařík těsně minul.

46:30

Petr Langer

Branky a nahrávky: 2. Jeklič (Hajšman, Štefka), 33. Štefka (Machálek), 35. Hajšman (Jeklič) – 43. Stiksa

HC Olomouc: Pospíšil (31. Šoustal) – Spurný, Beutl, Škuda, Murla, Abrahám, Kolovrátník, Kališ, Výmola – Zabloudil M., Kuba (C), Beier – Hajšman, Jeklič, Štefka – Heža,Machálek, Malý– Řečínský, Podlaha, Husták.
    Berani Zlín: Odložilík (Šimonů) – Schmied, Sirota, Budil, Padrnos, Fridrich, Gabrhelík, Martínek, Šenkeřík – Peška (C), Karafiát, Dlabaja – Kotek, Strmiska, Stiksa – Mikulec, Kolařík, Bainar – Kenša, Čechmánek, Tomešek.