Olomouc – Francie U23 2:3 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:1 (kon.) | Jihlava – Znojmo 5:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:1 (2:1, 3:0, 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Středa 06.08.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Zápasy mládeže

S konstatováním, že Dukla Jihlava vyhrála nad Znojmem 5:1 se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý- (20:17:27)

V závěrečné části jsme již gól neviděli, Dukla tak poráží Znojmo zaslouženě poměrem 5:1. Oba týmy si nyní na středu kluziště podávají pravice.

60:00

59:34
    Oddechový čas Znojma. Hosté si vyzkouší hru bez gólmana.

59:34
    Svatuška vedl po levé straně jeden z posledních útoků Znojma, přenechal kousek za útočnou lajnou puk na Landera, který si popojel blíže ke středu a vystřelil. Dominik Svoboda byl však pozorný.

59:07
    Ani ne minutu před koncem základní hrací doby je zde zakázané uvolnění Dukly Jihlava.

58:34
    Hynek Tobola jako správný kapitán vyčkává za branou, až se mu rozjedou spoluhráči. Nemusí nikam spěchat, protože o osudu zápasu je již dlouho rozhodnuto.

57:42
    Tomáš Hačecký se rychlostí blesku dostal po pravé straně až do útočného pásma a v blízkosti levé tyčky Dominika Svobody vystřelil. Nemířil však přesně.

56:23
    Na ledě nyní vidíme poměrně velké množství pádů, a to jednak díky osobním soubojům, ale také bez cizího zavinění. Některé hráče příliš jejich brusle či nohy už neposlouchají.

55:02
    Milan Křípal měl na vrcholu pravého kruhu příliš času, nicméně se střelou příliš otálel a domácí ji stihli zblokovat. Dominik Svoboda tak nemusel zasahovat.

54:43
    Petr Binias (JIH) si ve vlastním obranném pásmu vyšlápl u pravého kruhu na Jiřího Landera a dostává dvě minuty za vysokou hůl. Na vyloučení: 5-8. Hru v pěti si tak oba týmy příliš neužily.

54:09
    Dukla v plném počtu, oba týmy tak jsou v pěti.

53:48
    Znojmo je usazeno před brankou Dukly, ale místo střel spíše honí kotouč po rozích.

53:16
    Dominik Svoboda ukázal dobrou práci z hokejkou, když svým nářadím odpálil puk před dotírajícím Vojtěchem Žemličkou.

53:05
    Orli Znojmo jsou v plném počtu.

52:18
    Hned po buly vyrazil do rychlého protiútoku Liridon Dupljaku a střelou z vrcholu pravého kruhu se pokusil o střelu. Vyprášil ale pravý beton Libora Svobody.

52:09
    Síly na ledě se srovnají. Ján Mahút (JIH) dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Na vyloučení: 4-8.

52:00
    Jeden z hráčů Dukly doslova zboural u hrazení svého soupeře a pravice hlavního sudího je zvednutá nahoře.

51:35
    Trestné střílení však Tomáš Hačecký neproměňuje. Odhodlal se ke střele z mezikruží, ale vůbec netrefil branku. Puk prolétl vedle pravé tyčky a Dominik Svoboda vůbec nemusel zasahovat.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 3. Dupljaku (Beran, Sladký), 18. Marcilis (Jícha), 22. Dvořák (Binias), 31. Dupljaku (Sladký), 34. Sladký (Dupljaku, Beran) – 7. Tondl (Hačecký)

HC Dukla Jihlava: Vacek (41. D. Svoboda) – Tobola (C), Port, Hohl, Binias, Mandát, Půža, Kochánek – Marcilis, Jícha (A), Nováček, Hubert, Dvořák, Ondráček, Bambula, Mahút, Dufek, Sladký, Beran, Dupljaku. Trenér: Karel Nekvasil.
    HC LERAM Orli Znojmo: Bača (41. L. Svoboda) – Koňařík (C), Křípal, Švanda, Toman, Theimer, Nahodil, Hačecký, Tondl, Horák, Žemlička, Fruhwirt, Zajíc, Lander, Svatuška, Forman. Trenér: Leoš Zajíc

Rozhodčí: Hejduk – Guth, Rittich