Prostějov – Slovácko 1:4 (kon.) | Neratovice – Teplice 0:2 (kon.) | Hlučín – Ostrava 1:2 (kon.)
Blansko – Frýdek-Místek 1:4 (kon.) | Písek – Příbram 0:2 (kon.)
1. SK Prostějov
1:4 (1:2)
1.FC Slovácko
Úterý 12.08.2014, 16:30 • Za Místním nádražím • Pohár FAČR

Slovácko výhrou 4:1 postupuje do dalšího kola. Ve druhém poločase mohl Prostějov vyrovnat Pančochářem, ale brankář Heča byl proti. Definitivní zlom zápasu zlomila třetí branka Slovácka v síti Prostějova, kterou vsítil Kalouda. Necelých deset minut před koncem zápasu ještě Zatloukal mohl zdramatizovat utkání, ale brankář Heča jeho hlavičku vyrazil. Definitivní tečku za utkáním přidal v devadesáté minutě Jaroslav Diviš. (18:25:30)

90

90
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    JAROSLAV DIVIŠ vstřelil čtvrtou branku Slovácka na konci zápasu. U levé tyče si položil obránce Krejčíře a střelou mezi nohami brankáře Bureše pečetil stav zápasu na 1:4.

89
    Na konci zápasu hráči Slovácka ostřelují branku Prostějova, brankář Bureš zasáhl proti střele Trávníka, poté mohl se prosadit Haša, ale dneska mu není souzeno branku dát.

88
    Po centru ze strany se hlavou mohl prosadit Roman Haša, míč však namířil přesně do míst, kde stál Bureš.

85
    Hráči Slovácka se do zakončení po rohovém kopu nedostali.

84
    V pokutovém území se kličkou uvolnil Haša a poté vystřelil tvrdou ránu, brankář Bureš musel balon vyrazit na roh.

82
    Cent z rohového praporku mířil na přední tyč, kde hlavou odvracel do bezpečí jeden z hráčů Slovácka.

81
    Fládr nacentroval přesně na hlavu Zatloukala, který hlavou mířil na zadní tyč, bravurním zákrokem se prezentoval brankář Heča, jenž balon vyrazil na roh.

80
    Reinberk fauloval na levé straně a Prostějov bude mít možnost ohrozit branku Slovácka.

77
    Luboš Kalouda třetím brankou Slovácka víceméně rozhodl utkání. Nyní probíhá ťukec mezi fotbalisty Slovácka, kteří se nikam nehrnou.

75
    Na poslední čtvrthodinu se na hřišti ukáže Radek Mezlík místo Tomáše Rady.

74
    Druhé střídání Slovácka. Jiřího Valentu vyměnil Dan Fojtášek.

73
    LUBOŠ KALOUDA se znovu prosazuje! KALOUDA měl spoustu času na střelu a toho využil maximálně. Podíval se kde stojí brankář Bureš a vystřelil táhlou střelu k tyči. Bureš už jen stačil balon ztlumit nikoliv vyrazit.

71
    Rohový kop obrana Prostějova odvrátila do bezpečí.

70
    Kalouda stříleným centrem na zadní tyč chtěl překvapit brankáře Bureše, který balon vytěsnil s velkou námahou nad břevno.