Tisovec – Bardejov 0:5 (kon.) | Bytčica – B. Bystrica 0:6 (kon.) | Šimonovany - Partizánske – Zlaté Moravce 0:3 (kon.)
Bytča – Dolný Kubín 3:2 (3:0 po pen.) | Futura Humenné – MFK Zvolen 0:3 (kon.) | Nové Zámky – CFK Nitra 6:1 (kon.)
Limbach – Skalica 1:2 (kon.) | Stupava – Senec 0:4 (kon.) | Rovinka – Nové Mesto n/V 2:1 (5:4 po pen.)
Poproč – Trebišov 1:0 (kon.) | Lamač Bratislava – Šaľa 0:6 (kon.) | Gabčíkovo – Senica 1:4 (kon.)
po penal. (3:0)
FO Kinex Bytča
3:2 (1:0)
MFK Dynamo Dolný Kubín
sk Úterý 12.08.2014, 16:30 • Mestský štadión Bytča (Bytča) • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Takže, domáci tím sa raduje z postupu ďalej, hostia tak pokračujú v úvode katastrofálnej sezóne aj naďalej, po troch ligových prehrách prehrávajú aj pohárový zápas a to nie je na úvod sezóny pre Oravcov dobré. Domácich tak môže tešiť pekný skalp, hostia sa musia rýchlo otriasť a sústrediť sa teraz na ligu. (19:15:44)

90
    V penaltovom rozstrele zvíťazil tím FO Kinex Bytča.

Domáci dokázali premeniť hneď 3 pokutové kopy, keď hostia ani jeden. Takže zrodilo sa nám nečakané prekvapenie, do ďalšieho kola tak postupujú domáci, keď zvíťazili na pokutové kopy 3:0!

V riadnom hracom čase sa víťaz neurčil, takže o postupujúcom budú tak musieť rozhodnúť penalty! Len pripomíname, že v Slovnaft cupe sa v prípade nerozhodného stavu nepredlžuje, ale kopú sa rovno penalty.

Tak toto je trošku nečakaný výsledok, domáci tím dokázal uhrať v riadnom hracom čase remízu 2:2. Hostia ako favorit zápasu budú musieť svoju česť zachrániť v penaltách.

90

89
    Žltú kartu dostává Eichler (FO Kinex Bytča).

82
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Kolorédy, prichádza Buška.

77
    Striedanie v tíme FO Kinex Bytča: z ihriska odchádza Mráz, prichádza Gajdošík.

72
    FO Kinex Bytča dáva gól!
    Domáci vyrovnávajú na 2:2, keď sa presadil nový muž na ihrisku KAMIL STŘALKA, ktorý bol na ihrisku len dve minúty!

70
    Striedanie v tíme FO Kinex Bytča: z ihriska odchádza Kendy, prichádza Střalka.

70
    Dolný Kubín dal gól!

Hostia otáčajú vývoj vo svoj prospech, keď sa v 70.minúte presadil žolík z lavičky ANDREW KLIMENT. Stav je tak 1:2!

66
    Žltú kartu dostává Kliment (MFK Dolný Kubín).

61
    Striedanie v tíme FO Kinex Bytča: z ihriska odchádza Ševčík, prichádza Eichler.

60
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Mihálik, prichádza Veselovský.

58

Hostia vyrovnávajú v 58.minúte, keď sa dokázal presadiť MIKULÁŠ BUMBERA! Stav je tak 1:1.