Tisovec – Bardejov 0:5 (kon.) | Bytčica – B. Bystrica 0:6 (kon.) | Šimonovany - Partizánske – Zlaté Moravce 0:3 (kon.)
Bytča – Dolný Kubín 3:2 (3:0 po pen.) | Futura Humenné – MFK Zvolen 0:3 (kon.) | Nové Zámky – CFK Nitra 6:1 (kon.)
Limbach – Skalica 1:2 (kon.) | Stupava – Senec 0:4 (kon.) | Rovinka – Nové Mesto n/V 2:1 (5:4 po pen.)
Poproč – Trebišov 1:0 (kon.) | Lamač Bratislava – Šaľa 0:6 (kon.) | Gabčíkovo – Senica 1:4 (kon.)
TJ Gabčíkovo
1:4 (0:3)
FK Senica
sk Úterý 12.08.2014, 19:00 • Štadión Gabčíkovo (Gabčíkovo) • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Do ďalšieho kola tak postupuje Senica, po jednoznačnom výsledku 4:1! Hostia tak naplnili papierové predpoklady. Domáci strelili aspoň čestný gól a zápas si určite užili. (20:50:54)

90+2

90
    Hlavný rozhodca Adam Somoláni nadstavuje ešte dve minúty!

90
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Majtán, prichádza Kosorin.

87
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Piroška, prichádza Kóňa.

86
    Tak o víťazovi je už rozhodnuté, domácim sa podarilo streliť aspoň čestný gól a užiť si zápas proti súperovi zvučného mena.

86
    Senica dala gól!

Tak hostia dávajú definitívu svojho postupu, keď v 86.minúte sa dočkal hattricku MAJTÁN a dáva tak na 4:1 pre Senicu!

80
    Ostáva nám približne 10 minút do konca zápasu, hostia si zatiaľ držia dvojgólové vedenie, uvidíme či príde v závere nejaký tlak domáceho tímu.

77
    Striedanie v tíme TJ Gabčíkovo: z ihriska odchádza Kósa, prichádza Kubica.

70
    Hostia po góle moc neznervózneli a v pohode si držia dvojgólové vedenie.

65
    Striedanie v tíme TJ Gabčíkovo: z ihriska odchádza Jorík, prichádza Pospiš.

60
    Striedanie v tíme TJ Gabčíkovo: z ihriska odchádza Bolega, prichádza R. Balážik.

60
    Žltú kartu dostává Mazáň (FK Senica).

Dnešné stretnutie sleduje 900 divákov. Slušná návštevnosť, vidno, že domáci berú tento zápasu ako veľký futbalový sviatok.

55
    Tento gól určite vlial domácim ešte nejaké sily a pokúsia sa ešte hostí poriadne vytrápiť.

55
    TJ Gabčíkovo dáva gól!
    Domácim sa podarilo zaznamenať v 55.minúte kontaktný gól, keď sa dokázal presadiť KÓSA.

46
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Opiela, prichádza Ventúra.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vedú hostia jednoznačným pomerom 3:0, keď sa dokázal presadiť Pavlík a dvakrát Majtán. Nechcem ešte prebiehať, ale o víťazovi je už zrejme rozhodnuté po prvom polčase.