Tisovec – Bardejov 0:5 (kon.) | Bytčica – B. Bystrica 0:6 (kon.) | Šimonovany - Partizánske – Zlaté Moravce 0:3 (kon.)
Bytča – Dolný Kubín 3:2 (3:0 po pen.) | Futura Humenné – MFK Zvolen 0:3 (kon.) | Nové Zámky – CFK Nitra 6:1 (kon.)
Limbach – Skalica 1:2 (kon.) | Stupava – Senec 0:4 (kon.) | Rovinka – Nové Mesto n/V 2:1 (5:4 po pen.)
Poproč – Trebišov 1:0 (kon.) | Lamač Bratislava – Šaľa 0:6 (kon.) | Gabčíkovo – Senica 1:4 (kon.)
TJ Tatran Bytčica
0:6 (0:2)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Úterý 12.08.2014, 16:30Slovenský pohár - Slovnaft cup

Je za nami stretnutie 2. kola Slovnaft Cup-u medzi TJ Tatran Bytčica – FK Dukla Banská Bystrica. Priebeh stretnutia bol jednoznačne pod taktovkou hostí, ktorý presvedčivo postúpili a potvrdili rolu favorita. V druhom polčase sa podarilo hosťom skórovať štyrikrát. V 47. minúte sa presným zásahom prezentoval Šumský. V 52. minúte zvýšil Balko. O dve minúty skóroval Šovčík a definitívne to zavŕšil Dolný gólom v 65. minúte. Bytčičania tak ukončujú svoju púť v Slovenskom pohári po druhom kole a naopak Bystrica bude čakať na žreb do ďalšieho kola.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (18:14:40)

90

89
    Lopta sa však nedostala na polku Bytčice. Po Budinského odkope sa jej zmocnil Dietrich, ktorý bez váhania strieľal. Ani tentokrát to nebol strela smerovaná do priestoru medzi troma tyčami.

88
    Rejdovian je v poriadku a v hre sa pokračuje. Budinský si teraz dovolil pohrať sa s Hančinom.

87
    S Rejdovianom to nevyzerá v poriadku. Za pomoci doktorov opúšťa hraciu plochu.

86
    Ale tentokrát nešlo o strelu. Bol to len center, o ktorý sa postaral Vajda. Ohrozenie ani tentokrát neprišlo.

85
    Na zemi ostáva ležať Jozef Dietrich. Loptu si stavia kapitán domácich Drahno, ktorý vie z takejto pozície skórovať.

84
    Tak tento priebeh je naozaj nudný. Bystrica hrá so svojim súperom bago. To sa samozrejme nepáči domácej tribúne, ktorá búrlivo píska.

83
    Strelou z dobrých 25 metrov sa teraz prezentoval Hančin. jednalo sa však skôr o strelu zo zúfalstva, ktorá končí ďaleko od Budinského.

82
    Posledné minúty sa hrá prevažne v strede hracej plochy a na kopačkách Bystrice. Z času na čas pri lopte sledujeme aj čierne dresy.

81
    Dukla si diktuje tempo hry. Vajda je jediným hráčom, ktorý ostáva na vlastnej polke. Ostatní hráči sa ženú za siedmym gólom.

80
    Do konca stretnutia ostáva niečo menej ako 10 minút. Hrá sa teraz pred gólmanom Budinským, no na kopačkách Bystričanov, ktorí majú dnešný duel vo svojich rukách.

79
    Rýchli šprint po ľavom krídle predviedol Dietrich. Nenašiel však dostatok energie na to aby v prieniku pokračoval a tak sa rozhodol pre spätnú prihrávku.

78
    Tatran dlhšiu dobu pri lopte. Problém je však, že je to na vlastnej polovičke a odtiaľto góly padajú málokedy.

77
    Ale napokon sa domácim podarilo vybojovať aspoň vhadzovanie pri bránke Dukly. Loptu si berie do svojich rúk Dietrich.

77
    Loptu sa na malý moment podarilo vyviesť Mihálikovi. Jeho snaha však bola bezcenná , keďže podpora od spoluhráčov neprišla.

76
    Dolného center z pravej strany bol pridlhý. Lopta preletela vápnom Tatranu bez povšimnutia, no hostia sú pri lopte skôr než domáci.

75
    Píska sa aj na opačnej strane po faule na Dietricha. Tempo upadá, no hra stále prebieha pred domácou bránkou.