Kärpät – Kölner Haie 3:2 (5:4 po s.n.) | Pardubice – Linköping 3:6 (kon.) | Rauma – Nottingham 6:2 (kon.)
Salzburg – JYP 4:0 (kon.) | Kloten – HV71 0:5 (kon.) | Bolzano – TPS 4:2 (kon.)
Djurgården – Eisbären 3:2 (kon.) | Luleå – Hamburg 6:0 (kon.)
Djurgårdens IF
3:2 (0:1, 2:0, 1:1)
Eisbären Berlín
Pátek 05.09.2014, 20:05Hokejová Liga mistrů

Ode mne je to pro dnešek vše, budu se těšit u dalších zápasů z CHL zase někdy příště, na shledanou! (22:44:10)

Je tu konec, domácí Djurgården v dnešním vyhroceném utkání vítězí 3:2! V zápase bylo k vidění mnoho nesportovních a tvrdých faulů, což vyvrcholovalo v množství trestů na obou stranách. Ve třetí třetině přidali góly Mark Bell a Markus Ljungh.

60:00

59:30
    Armalis bez problémů vyráží možná poslední pokus hostí.

58:39
    Domácí fanoušci už skandují oslavné chorály, ale pořád ještě není konec!

57:47
    Andre Rankel (EIS) vyloučen na pět minut za vysokou hůl. Dále inkasuje osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

57:34
    Armalis předvádí další sebejistý zákrok proti střele Matta Foye.

57:06
    A už se nám to zase přiostřuje! Hráči dělají zákroky, které ve sportu neradi vidíme. Rozhodčí zatím nevylučují.

55:59
    Jeden z domácích útočníků to zkusil z mezikruží střelou zápěstím, ale přestřelil.

55:29
    Djurgården hraje nadále naplno a snaží se o navýšení vedení. Stejná snaha je ale k vidění i u druhého celku, který se bojuje o vyrovnání skóre.

54:33
    Henrik Eriksson nastřeluje pravou tyč hostující brány!

53:20
    Armalis vyráží další střelu soupeře levým ramenem.

52:20
    Vehanen předvádí další zákrok betonem proti střele Henrika Erikssona.

51:19
    2+2 minuty za hrubost dostávají Robin Alvarez (DJU) a Henry Haase (EIS).

51:19
    Jeden z hráčů Djurgårdenu se srazil s Vehanenem, z čehož se zrodila další potyčka.
    LJUNGH - 3:2

51:06
    Djurgårdens právě vstřelilo branku!
    Högström vystřelil od modré čáry, minul a odražený kotouč se dostal k připravenému MARKUSI LJUNGHOVI, který bez problém§ trefil prázdnou soupeřovu bránu.