Třinec – Bohemians 1905 0:2 (kon.)
FK Třinec
0:2 (0:2)
Bohemians Praha 1905
Neděle 07.09.2014, 13:30 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2200 míst) • Juniorská liga

82
    Osm minut před koncem základních devadesáti minut je tady dvojité střídání Třince. Ze hry odešli Jan Ferenc a Jakub Kalfas, nahradili je Jakub Puczok s Tomášem Pustkou.

75
    Z trávníku odchází dosud jediný střelec dnešního utkání Lukáš Nováček, kterého nahradí Jiří Lukáš. Pokud nebudou Bohemians střídat i brankáře, pak to byla jejich poslední výměna.

64
    Na střídání Pražanů reagují svou první výměnou také Třinečtí. Ze hry je stažen Jiří Pilch, novým fotbalistou na hřišti se stává Tomáš Bulawa.

61
    Máme tady první střídání celého zápasu, a to v týmu vršovických Bohemians. Hrací plochu opustil Martin Hejno, přišel Ondřej Jelínek.

Ondřej Zoubek

Branky: 22. Nováček, 36. Nováček

FK Třinec: Rohel – Kalfas (82. Pustka), Minařík, Matoušek, Pilch (64. Bulawa) – Švábík (C), Martynek, Kučera, Ferenc (82. Puczok) – Voves, Mjuller. Trenér: Kamil Papuga.
    Náhradníci: Orawski – Bulawa, Pustka, Králíček, Puczok.

Bohemians Praha 1905: Dočekal – Pechr, Rothe, Ibeagha, Košata – Řezníček, Koštíř, Žaloudek (C), Trnka – Hejno (61. Jelínek), Nováček (75. Lukáš). Trenér: Dalibor Slezák.
    Náhradníci: Prokeš – Jelínek, Lukáš.

Rozhodčí: Pavel Peřina – Stanislav Pochylý, Roman Tacina