Poruba 2011 – Vítkovice 0:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:4 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 2:6 (kon.)
Slavia – HC Litvínov 7:2 (kon.) | Jihlava – Kolín 3:2 (2:1 po s.n.) | Sparta – Chomutov 3:5 (kon.)
Havířov – Opava 1:4 (kon.) | Třinec – Zlín 8:4 (kon.) | Žďár n/S – Letňany 1:7 (kon.)

Piráti právě vstřelili branku!
    Při závěrečné power-play upravil stav utkání MICHAL STÍNIL. Bez asistence.

58:35
    Piráti se dostávají do vedení, když do konce třetí třetiny zbývá minuta a půl. Branku vsítil JAN SVOBODA. Asistence: Jakub Lauko, Tomáš Koblížek.

50:50
    Buchtela (CHM) si pomohl faulem, když držel svého protihrače a jde na dvě minuty na trestnou lavici.

40:01

40:00

27:16
    Na trestnou lavici jde Veselý (CHM), jenž podrazil svého protihráče.

25:56
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta opět vyrovnává stav utkání. Střelcem branky je Ondřej Šišolák. Asistence: Tomáš Nacházel, Ostap Safin.

20:32
    Chomutov využívá přesilovou hru, kterou zakončil ADAM STUDENÝ. Asistence: Daniel Bukač.

20:01

20:00

18:58
    Na trestnou levici dnes již podruhé usedá Hanuš (SPA), který se provinil nedovoleným bráněním. Chomutov si zahraje přesilovku, která se dost možná přenese do druhé periody.

15:29
    Piráti vyrovnávají stav utkání. Střelecky se prosadil MICHAL STÍNIL. Asistence: Jan Hnídek.

13:06
    První přesilovou hru si zahrají také Piráti. Na dvě minuty usedá na trestnou lavici Hanuš, jenž se provinil krosčekem.

11:37
    Chomutovští mladíci snižují stav utkání. Branku vsítil JAN SVOBODA. Asistence: Jakub Lauko.

04:00
    Pražané se dostávají do dvoubrankového vedení. Střelcem branky je OSTAP SAFIN. Bez asistence.

01:49
    Sparta využívá přesilovou hry, když se trefil MATOUŠ HORSKÝ. Asistence: Ondřej Šišolák.

01:38
    Trest dostává hráčská lavice Chomutova, za příliš mnoho hráčů na ledě. Na tretsnou lavici usedá Veselý.

00:01

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 2. Horský (Šišolák), 4. Safin, 26. Šišolák (Nacházel, Safin) – 12. J. Svoboda (Lauko), 16. Stínil (Hnídek), 21. Studený (Bukač), 59. J. Svoboda (Lauko, Koblížek), 60. Stínil

HC Sparta Praha: Wolf – Kašpar, Šišolák, Horský, Hanuš, Nacházel, Safin, Simotics, Švarc, Kropáček, Pika, Procházka, Mysliveček, Čech, Flídr, Mrázek, Tůma, Vorobjev, Vokurka, Wojnar.
    Piráti Chomutov: Pavlát – Šedivý, Bukač, Hnídek, Stínil, J. Svoboda, Studený, Buchtela, Jírovec, Koblížek, Lauko, Chlán, Hejduk, Jarý, Starý, J. Veselý, Breczko, Jaroš.

Rozhodčí: Vízner – Fára, Špála.