Bayern – Stuttgart 2:0 (kon.) | Dortmund – Freiburg 3:1 (kon.) | Hoffenheim – Wolfsburg 1:1 (kon.)
Hertha – Mohuč 1:3 (kon.) | Paderborn – Kolín nad Rýnem 0:0 (kon.) | Mönchengladbach – Schalke 4:1 (kon.)
Borussia Mönchengladbach
4:1 (1:0)
FC Schalke 04
Sobota 13.09.2014, 18:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Německá Bundesliga

82
    Střídání na domácí straně. Místo Raffela naskočí do hry Hazard.

77
    Střídání na domácí straně. Ze hřiště odchází střelec třetí branky Max Kruse, kterého nahradí Hrgota.

71
    Hosté obměňují sestavu, místo Aoga naskočí na závěrečných zhruba dvacet minut Friedrich. Změní se hra Schalke?

64
    Hosté posilují ofenzivu. Místo Högera přichází do hry kanonýr Klaas-Jan Huntelaar. Rozhýbe tento nizozemský střelec vyčpělý útok Schalke.

46
    V dresu Schalke si pak ve druhé půli již nezahraje Fuchs, který přepustí místo Draxlerovi.

46
    Oba celky pošlou do druhé půle nové tváře. Borussia stahuje Jantschkeho, jehož nahradí Herrmann.

Libor Kucza

Branky: 17. Hahn (M. Kruse), 50. Hahn (M. Kruse), 57. M. Kruse, 79. Raffael – 52. Choupo-Moting (pen.)

Karty:   56. Hahn (MNC) – 34. Höger (SCH), 36. Neustädter (SCH)

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Domínguez, Wendt, Stranzl (C), Jantschke (46. Herrmann) – Johnson, Kramer, Hahn, Xhaka – Raffael (82. T. Hazard), M. Kruse (77. Hrgota).
    Náhradníci: Blaswich – Herrmann, Traoré, Nordtveit, Schulz, T. Hazard, Hrgota.

FC Schalke 04: Fährmann – Höwedes (C), Fuchs (46. Draxler), Ayhan, Aogo (71. Friedrich) – Neustädter, Höger (64. Huntelaar) – Sam, Clemens, K-P. Boateng – Choupo-Moting.
    Náhradníci: Wetklo – Friedrich, Meyer, Draxler, Barnetta, Obasi, Huntelaar.

Rozhodčí: Brych – Dietz, Lupp

Diváci: 54010