Chabarovsk – Omsk 0:4 (kon.) | Vladivostok – Barys 3:2 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 3:2 (kon.)
Čeljabinsk – Riga 2:1 (2:1 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Petrohrad 3:4 (kon.) | Jaroslavl – Jekatěrinburg 2:0 (kon.)
Nižněkamsk – Jokerit 5:7 (kon.) | Soči – Kazaň 0:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Magnitogorsk 0:1 (0:2 po s.n.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Traktor Čeljabinsk.
    Autorem vítězného nájezdu se v 10. sérii stal KYLE WILSON.

63:06
    Teď to bylo vážnější, protože Pujacs si najel na přihrávku před branku, ale zblízka zamířil vedle!

55:57
    Další trest opět pro hosty. Dvě minuty dostává Oskars Cibulskis (RIG).

52:56
    Dvě minuty za nedovolené bránění inkasuje Kaspars Saulietis (RIG).

48:54
    Zahrají si ale další přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Oleg Piganovič (CLJ).

40:55
    Sedláček vyrazil střelu Kosticyna nad sebe. Popov poté doklepl do branky, ale stalo se tak vysokou holí, a proto branka po konzultaci s videorozhodčím není uznána.

40:00
    Domácí dostali kotouč do branky, ale podle signalizace rozhodčích a také sirény se tak pravděpodobně stalo až po konci třetiny.

39:01
    Bude se znovu vylučovat. Lauris Darzinš (RIG) bude pykat dvě minuty za podražení.

34:34
    Další početní výhoda pro Rigu. Dvě minuty za podražení si jde odsedět opět Arťom Borodkin (CLJ).
    QUINT - 1:1

31:18
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Přesilovka sice skončila, ale domácí přeci jen srovnávají skóre. Obránce DERON QUINT využil toho, že Sedláček přes několik těl před sebou neměl nárok vidět kotouč a na střelu od modré tak nemohl zareagovat. Asistence: Anton Glinkin.

28:53
    Kosticyn podnikl ofenzivní výpad a vybojoval přesilovou hru. Dvě minuty za držení dostává Krisjanis Redlihs (RIG).

25:28
    Další trest pro nedisciplinované domácí. Dvě minuty za držení dostává Arťom Borodkin (CLJ).

22:22
    Pročistit vzduch by mohla další přesilová hra Rigy. Dvě minuty za držení dostává Vitalij Aťušov (CLJ).

18:13
    Hosté si zahrají další přesilovku. Jan Bulis (CLJ) na poslední chvíli zatáhl za ruční brzdu a fauloval. Dvě minuty za sekání.
    CIPULIS - 0:1

09:17
    Riga právě vstřelila branku!
    Za svou aktivitu je MARTINS CIPULIS odměněn brankou. Kondratěv si vedl mizerně na vlastní modré, kde dostatečně nezkrotil skákavou přihrávku Vidella. Cipulis se tak dostal do brejku a zakončil jej přesnou střelou nad vyrážečku. Asistence: Linus Videll, Lauris Darzinš.

05:48
    A Cipulis měl na hokejce první gól. Z mezikruží branku těsně minul, protože střela mu nesedla podle představ.

04:01
    Oleg Piganovič (CLJ) míří na lavici hanby. Proti Meijovi si pomohl podražením a dostává dvě minuty.

00:44
    Hned v úvodu si domácí tým vytvořil velký tlak a bude mít výhodu přesilové hry. Linus Videll (RIG) dostává dvě minuty za držení.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 32. Quint (Glinkin), rozh. náj. Wilson – 10. Cipulis (Videll, Darzinš)