Chabarovsk – Omsk 0:4 (kon.) | Vladivostok – Barys 3:2 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 3:2 (kon.)
Čeljabinsk – Riga 2:1 (2:1 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Petrohrad 3:4 (kon.) | Jaroslavl – Jekatěrinburg 2:0 (kon.)
Nižněkamsk – Jokerit 5:7 (kon.) | Soči – Kazaň 0:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Magnitogorsk 0:1 (0:2 po s.n.)
Jugra Chanty-Mansijsk
3:4 (0:4, 2:0, 1:0)
SKA Petrohrad
Středa 17.09.2014, 15:30 • Arena Jugra • KHL

54:27
    Rozhodčí dnes vylučují opravdu v hojmém počtu. Tentokrát se trestá na straně domácích. Vyloučen je Sitnikov.

49:12
    Bude se znovu trestat. Držením se provinil Kutějkin a přichází tak další šance pro domácí.

47:06
    Vzápětí přichází vyloučení na domácí straně. Menší trest obdrží Maxwell za hrubost.

45:29
    Tohle bude hodně těžká chvíle pro Petrohrad! Červenka fauloval a hosté jdou do tří! Domácí tak budou mít téměř minutu přesilovku 5 na 3.

44:30
    Následuje přesilová hra pro Jugru. Judin dostává dvě minuty za hákování. Za protesty ale obdržel také desetiminutový osobní trest.

36:36
    Opět se vylučuje, ale tenokrát to bude na domácí straně. Za podražení si na trestné odsedí menší trest Sokolov.

33:16
    Na trestnou putuje Semenov za hákování a následuje tak další početní výhoda pro Jugru.

31:20
    Judin obdržel dvě minuty za vysokou hůl. To je velmi dobrá příležitost pro Jugru snížit na rozdíl dvou gólů.

21:14
    Na začátku druhé periody se bude vylučovat. Za sekání putuje na trestnou Kutějkin.

17:53
    Jugra hrála v šesti, čehož si rozhodčí všiml a Chanty – Mansijsk bude hrát další oslabení.

14:51
    Dalším vyloučeným hráčem Jugry je Lukáš Kašpar, který obdrží menší trest za hákování.

08:43
    Domácí budou hrát ve čtyřech. Za podražení putuje na trestnou lavici Sergejev.

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 25. Jacenko (Lesnuchin), 32. Rajala (Maxwell, Kašpar), 47. Sitnikov (Pepeljajev, Sergejev) – 4. Kovalčuk, 7. Panarin (TS), 8. Martensson, 13. Kovalčuk (Eriksson)

Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (8. Gorjačevskich)– Sergejev, Pepeljajev, Larsen, Putilov, Sokolov, Želdakov – Magogin, Buljanskij, Sitnikov – Rajala, Maxwell, Filatov – Gorbunov, Bortnikov, Knjazev – Jacenko, Nikoljajev, Lesnuchin
    SKA Petrohrad: Salák (20. Ivannikov)– Kalinin, Judin, Alexandrov, Kutějkin, Chudinov, Bělov, Semenov, Jermakov – Tichonov, Kovalčuk, Eriksson – Dadonov, Panarin, Šipačjov – Martenson, Thoresen. Červenka – Ponikarovskij, Kablukov, Ketov

Rozhodčí: Kiseljov, Bondar – Goljak, Dedyjlja.