SK Karviná – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Klášterec nO – Jablonec n/N 3:5 (kon.) | Řisuty – Sokolov 4:2 (kon.)
Val. Meziříčí – Přerov 1:2 (kon.) | Technika Brno – Břeclav 8:0 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 9:3 (kon.)
Bílina – Kobra 4:6 (kon.) | Žďár n/S – Trutnov 3:1 (kon.) | Klatovy – Kolín 3:6 (kon.)
Vsetín – Opava 5:1 (kon.) | Tábor – Jindř. Hradec 2:1 (kon.) | Děčín – Mor. Budějovice 7:2 (kon.)
Pelhřimov – Vrchlabí 4:6 (kon.)
HC Technika Brno
8:0 (2:0, 5:0, 1:0)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Sobota 11.10.2014, 17:00 • HHDM Brno • 2. liga skupina Východ

44:58
    Jeden ze zákroků na hranici pravidel už rozhodčí trestají dvěma minutami. Nešťastníkem je hostující Tobola.

Domácí Heža v té samé chvíli dostává desetiminutový trest za nesportovní chování.

36:41
    Hosté se po delší době sice dostali do útoku, ale ten jim překazil útočný faul. Ačkoli se Medřický hodně diví, tak už usedá na trestnou lavici.

29:20
    Teď hosté dostanou aspoň malou příležitost, jak se trochu vrátit do zápasu, minimálně co se tempa týká. Brněnský Heža je vyloučený na dvě minuty za držení.

23:57
    Tak dlouho si ji břeclavští lvi nezahráli. Po dvanácti sekundách se totiž zcela zbytečně nechal vyloučit Zháňal – dvě minuty za nedovolené bránění.

23:45
    Hosté si zahrají první přesilovku v zápase. Za záchrannou brzdu musel zatáhnout David Havíř.

20:30
    Druhá třetina začíná vyloučením na straně hostí. Beneš si při bránění pomohl menším faulem a dostává dvě minuty. Technika tak může začít stejně, jako skončila v první třetině.

11:20
    Je tu první vyloučení zápasu. Hostující Medřický v útoku zbytečně fauluje a posílá svůj tým do oslabení.

Adam Havel

Branky a nahrávky: 8. Čtvrtníček (Klimeš), 18. Látal (Jurča), 22. Jurča (Látal), 26. Crhák (Štindl), 27. Stehlík (Jurča), 38. Stehlík (Vrba), 38. Brzobohatý (Crhák), 55. Brzobohatý (Benýšek, Crhák)

HC Technika Brno: Novák (Chvátal) – Habrovec (C), Vrba, Klimeš, Štindl, Havíř, L. Odehnal, Maršálek, Jurča, Čtvrtníček, Stehlík, Benýšek, Zábranský, Látal, Brzobohatý, Heža, Crhák, Bustin, Pargáč.
    Trenér: Roman Kaňkovský

HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (26. Šalena) – Smeřička, Miklík, Beneš, Svoboda, Novák, Dittrich, Hóss, Bolfík, Zháňal (C), Medřický, Kubáč, Červenka, Nováček, Tobola, Čápek, Prudek, Buhaj.
    Trenér: Michal Konečný

Rozhodčí: František Held – Josef Novotný, Radek Šimčík