Salzburg – Ried 4:2 (kon.) | Rapid – Admira 0:0 (kon.) | Wolfsberger – Grödig 1:2 (kon.)
Rheindorf Altach – Austria 1:1 (kon.)
SK Rapid Vídeň
0:0 (0:0)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 18.10.2014, 18:30 • Ernst Happel Stadion, Vídeň, Rakousko • Rakouská Bundesliga

86
    Poslední střídání také domácí ekipy. Stefan Schwab odchází ze hřiště a jeho pozici zaujme Philipp Schobesberger.

82
    Třetí a poslední střídání v týmu Admiry Wacker. Útočník Issiaka Ouédraogo na posledních zhruba dvacet minut nahradí Markuse Lacknera.

77
    Druhé střídání v týmu domácích. Lukas Grozurek se v posledních zhruba patnácti minutách pokusí něco udělat se zápasem. Nahrazuje jej Florian Kainz.

68
    První střídání také v týmu zelenobílých. Louis Schaub dnes po osmašedesáti minutách dohrál, nahradí jej Dominik Starkl.

66
    Roh Rapidu Vídeň, před kterým bude ještě následovat vůbec první střídání zápasu. René Schicker nahradí Christopha Knasmüllnera.

Tomáš Lysý

Branky:

Karty:   74. Kainz (RVI), 90. Petsos (RVI) – 28. Ebner (TRK), 34. Katzer (TRK), 47. Bajrami (TRK)

SK Rapid Vídeň: Novota – Pavelić, Dibon, Sonnleitner, Schrammel – Petsos, Schwab – Schaub, S. Hofmann, Kainz – Berić. Trenér: Zoran Barisić.
    Náhradníci: Marić, Schobesberger, Grahovać, M. Hofmann, Stangl, Grozurek, Starkl.

FC Admira Wacker Mödling: Leitner – Windbichler, Katzer, Schösswendter, Zwierschitz – Auer – Ebner, Wessely, Lackner, Knassmüllner – Sulimani. Trenér: Walter Knaller.
    Náhradníci: Molacsek, Kuttin, Bajrami, Egho, Schicker, Ouédraogo, Weber.

Rozhodčí: Dominik Ouschan – Andreas Staudinger, Markus Winkler – Berdn Hirschbichler